Tormented Souls - PC

Kód: 4318
110 Kč 90,91 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Survival Horror inspirovaný původní sérií Resident Evil a Alone in the Dark. Tormented Souls se svěží změnou v dobrodružství s pevnou perspektivou modernizuje pro novou generaci - jak Caroline Walker zkoumá záhadné zmizení dvojčat v děsivém sídle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tormented Souls - PC

Survival Horror inspirovaný původní sérií Resident Evil a Alone in the Dark. Tormented Souls se svěží změnou v dobrodružství s pevnou perspektivou modernizuje pro novou generaci - jak Caroline Walker zkoumá záhadné zmizení dvojčat v děsivém sídle.

 

Na Winterlake číhá něco zlého  

Při vyšetřování zmizení dvojčat na Winterlake - Caroline Walkerové se stane něco strašného. Caroline se probouzí v temné noci, nahá ve vaně - a připojená k nějakému zchátralému lékařskému vybavení.

 

Kývnutí na klasiku  

Tormented Souls se záměrně vydává čerpat inspiraci z klasického survival hororu. Od Resident Evil a Silent Hill až po Alone in the Dark - Tormented Souls je moderní záběr na dobrodružství s pevnou perspektivou, které nabízí modernizované schéma ovládání a dynamičtější kameru a přitom zachovává vše, díky čemu byly tyto hry fanoušky tak oblíbené.

 

Smrtící boj

Temné síly a nevýslovné hrůzy udělají vše, co je v jejich silách, aby zabránily Caroline dostat se k pravdě. Použijte cokoli a všechno, co najdete, k boji proti zlu, které čeká ve tmě. Budete potřebovat mnohem víc než stálý cíl a ostré reflexy, abyste se dostali naživu. Hledejte v prostředí cokoli, co můžete využít ve svůj prospěch. Chytře kombinujte položky k řešení hádanek a využijte všechny dostupné zdroje k prozkoumání tajemství Mansion a jeho areálu.

 

 

Ďábelské hádanky

Uklízejte základní zdroje a nástroje, dešifrujte stopy z dávno zapomenutých časopisů a kombinujte to vše, abyste vyřešili ďábelské hádanky a rozluštili tajemství nemocnice přeměněné na zámek. Zrcadla poskytují cestu k alternativní realitě a jinému místu v čase. Překročením těchto třpytivých bran může Caroline překvapivým způsobem manipulovat se samotnou strukturou reality - proměnit situaci ve svůj prospěch.

 

Nejsi sám ve tmě

Sídlo se může zdát opuštěné, ale jak Caroline zkoumá jeho tajemství, temné síly a nevýslovné hrůzy udělají vše, co je v jejích silách, aby ji zastavilo dostat se k pravdě. Ujistěte se, že jste vždy ve střehu a použijte vše, co najdete, k boji proti pronikavým hrůzám Winterlake.
Může Caroline Walker uniknout s pravdou?
Unikne svým životem?

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Hororová
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: