Total War: Shogun 2: Fall of the Samurai

Kód: 1943
Neohodnoceno
210 Kč 173,55 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai - Samostatný datadisk. Děj se odehrává v 19. století v Japonsku, kde je v plném proudu občanská válka. Po proběhlých nevýhodných obchodech se Západem se říše rozdělila na příznivce Císaře, podpořeného Brity, a na zbytky šogunátu Tokugawa, podpořeného Francouzi. Konflikt probíhá o 400 let později než v původní hře a stará pravidla a tradice se hroutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai

Samostatně prodávané rozšíření cenami ověnčené hry Total War: SHOGUN 2 se zabývá konfliktem mezi císařským dvorem a posledním šogunátem, odehrávajícím se v 19. století v Japonsku, 400 let po událostech z původní hry. Popisuje dramatický střet tradiční samurajské kultury s ničivou silou moderních zbraní.  

Přiveďte staré Japonsko do moderního věku, kdy příchod Američanů, Britů a Francouzů rozpoutá zběsilou občanskou válku, která rozhodne o osudu celého národa.  

Dramatické 19. století v Japonsku: Nová kampaň, která se odehrává na pozadí války Bošin, začíná roku 1864, v čase sílícího odporu proti západním koloniálním mocnostem a jejich vlivu. V důsledku toho, že se Japonsko začíná modernizovat a industrializovat, nevyhnutelné sociální a ekonomické změny stále více vedou k vojenskému nacionalismu a odporu vůči šogunátu.  

  • 6 nových hratelných klanů: Hrajte za klany, které podporují císařský dvůr nebo poslední šogunát:
  • Klany Šogunátu: Aizu, Nagaoka, Jozai
  • Klany Císařství: Choshu, Satsuma, Tosa

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: