Total War: WARHAMMER 3 Champions of Chaos - PC

Kód: 7049
Rozšíření
360 Kč 297,52 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Balíček šlechticů Champions of Chaos do hry Total War: WARHAMMER III přivádí čtyři nové hratelné legendární šlechtice. Šlechtice využijete v kampaních Říše Chaosu i Říše nesmrtelných.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Total War: WARHAMMER 3 Champions of Chaos - PC

Balíček šlechticů Champions of Chaos do hry Total War: WARHAMMER III přivádí čtyři nové hratelné legendární šlechtice. Šlechtice využijete v kampaních Říše Chaosu i Říše nesmrtelných.

Vydejte se na výpravy za nadvládou jako Krvavá Valkia, Festus Pijavice, Azazel, Princ zatracení nebo jako Prokletý Vilitch. Tyto šlechtice můžete použít v kampaních Říše Chaosu i Říše nesmrtelných ve WARHAMMERU III. Všichni však mají své vlastni mechaniky a cíle kampaně a do příběhu Ursuna v kampani Říše Chaosu se nějak nezapojují.

Postupem času se hráči mohou rozhodnout povýšit obyčejné smrtelné jednotky Chaosu, jako jsou marodéři, na mocné služebníky temných bohů, jako jsou mocní rytíři Chaosu nebo Vyvolení. Šlechtice a hrdiny Chaosu je také možné povýšit až na prince démonů, který může zasvětit své služby jednomu z temných bohů.

• 4 noví legendární šlechticové k vyzkoušení…
• … každý se svými vlastními mechanikami v kampani Chaosu
• Šampioni Chaosu jsou k službám v kampaních Říše nesmrtelných i Říše Chaosu
• Přes 50 nových bojových jednotek
Krvavá Valkia – choť samotného Khorna – sestupuje z nebes, aby mohla prolévat krev jménem Krvavého boha. Valkia používá variantu Khornovy schopnosti Pouštění žilou, která se lépe hodí potřebám Krvavé královny. Její frakce také dostává za vítězství v bitvách bonusy k pohybu v kampani."Festus býval kdysi velmi schopným doktorem. Jeho přílišný soucit ho vedl k tomu, že vyměnil svou duši a zdravý rozum za vědomosti, které by mu mohly pomoci zachránit ostatní.
Pijavice odložil morálku a zásady stranou a teď vyváří mory ve jménu Nurgla. Ingredience si musí obstarat jinak než jeho démonští kolegové, ale jeho lektvary nejsou o nic méně účinné.""Říká se, že Azazelova krása nemá daleko od krásy jeho patrona Slaaneshe. Většina protivníků skládá zbraně ještě před samotnou bitvou… kdo by také dokázal ublížit tak okouzlující bytosti?
Azazelova krása sahá do takových výšin, že může využít prvky Slaaneshova svádění k tomu, aby se nepřátelé přidali na jeho stranu ještě před samotnou bitvou. Poražení pak nosí jedinečný symbol: Azazelovo znamení.""Znetvořené čarodějné dvojče Vilitch využívá svých silných magických schopností ve spojení s mohutnou postavou svého bratra, aby zotročil ty, kteří se mu postaví do cesty.
Vilitch ovládá variantu schopnosti Měnit poměry, stejně jako ostatní spojenci sloužící ve jménu Tzeentche. Svou hru začíná se schopností zaútočit na své nepřátele pomocí teleportu."

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: