Total War: WARHAMMER 3 - PC

Kód: 6142
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Daleko od světa a jeho malicherných válek existuje dimenze ryzí, zlovolné magie– Říše Chaosu. Je to příšerné místo, které lidská mysl nedokáže pochopit. Šeptápřísliby moci, ale spatřit jej znamená nechat se jím svést. Zříci se v jeho prospěch své duše. Stát se jím. Vládnou zdečtyři zkázonosné síly, které se neustálepokoušejí vymanit ze svých pout a pohltit svět v přívalu démonické zkaženosti.Nurgle – morový bůh. Slaanesh – pán nestřídmosti. Tzeentch – pán proměn. A Khorne – bůh krve a zabíjení. Hranici mezi světy stráží dvě mocná království – drsníválečníci Kisleva a rozsáhlá říše VelkéKataje. Ale každou sužují jejich vlastnístrasti a obě nyní mají důvod překročitpráh a vyslat své armády do Říše Chaosu. Svět stojí nad propastí. Stačí ho jenpostrčit a zřítí se do náruče zkázy. A existuje někdo, kdo se právě tohoto snažíintrikami dosáhnout. Starobylá figura,která netouží po ničem jiném než vládnout tou nejvyšší mocí. Ale aby uspěl, budepotřebovat svého šampiona… Nadcházející konflikt zachvátí všechny. Pokoříš své démony? Nebo je ovládneš?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Total War: WARHAMMER 3 - PC

Přichází zkázonosný závěr strategické série Total War: WARHAMMER. Svolejte svá vojska a vydejte se do Říše Chaosu, do dimenze neskutečné hrůzy, kde se rozhodne o samotném osudu světa. Pokoříte své démony, nebo je ovládnete?  

Daleko od světa a jeho zbytečných válek existuje univerzum ryzí, zlovolné magie – Říše Chaosu. Je to odporné místo, které lidská mysl nedokáže pochopit. Šeptá přísliby moci, ale spatřit jej znamená nechat se jím svést. Zříci se v jeho prospěch své duše. Stát se jím.

Vládnou zde 4 zkázonosné síly, které se neustále pokoušejí zbavit svých pout a pohltit svět v přívalu démonické zkaženosti. Nurgle – morový bůh. Slaanesh – pán nestřídmosti. Tzeentch – pán proměn. A Khorne – bůh krve a zabíjení.

Hranici mezi světy stráží dvě mocná království – drsní válečníci Kisleva a rozsáhlá říše Velké Kataje. Ale každou sužují jejich vlastní strasti a obě nyní mají důvod překročit práh a vyslat své armády do Říše Chaosu.

Svět stojí nad propastí. Stačí ho jen postrčit a zřítí se do totální zkázy.

A existuje někdo, kdo se právě tohoto snaží intrikami dosáhnout. Starobylá figura, která netouží po ničem jiném než vládnout tou nejvyšší mocí. Ale aby uspěl, bude potřebovat svého šampiona...

Nadcházející konflikt zachvátí všechny. Pokoříte své démony, nebo je ovládnete?

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: