Trials Rising - Nintendo Switch

Kód: 8435
Neohodnoceno
415 Kč 342,98 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Trials Rising je nejnovější díl oblíbené motorkové arkády od studia Redlynx. Kombinuje klasické poznávací znamení série, jako jsou bláznivé kousky a rychlé závodění s novým vizuálním zpracováním a rovněž prozatím největšími mapami, jaké byly v sérii k vidění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trials Rising - Nintendo Switch

Trials Rising je adrenalinová motokrosová hra, která nabízí hráčům neuvěřitelné množství výzev a překážek. S neuvěřitelnou fyzikou a realistickým zpracováním motokrosu, budete muset projevit své dovednosti, abyste dokázali úspěšně projet všechny tratě.

Ubisoft - TRIALS RISING

Hra Trials Rising obsahuje desítky různých tratí, od jednoduchých začátečnických tratí až po náročné profesionální soutěže. Každá trať obsahuje unikátní překážky, které vyžadují rychlost, dovednost a správné odhadnutí skoků a zatáček. Hra také umožňuje hráčům přizpůsobit své motorky a postavy, aby lépe odpovídaly jejich stylu hraní.

Trials Rising nabízí také online režim, ve kterém se můžete utkat s hráči z celého světa v závodě na čas nebo ve skutečných závodech. V režimu kooperativní hry můžete spolupracovat s dalšími hráči, abyste dokázali projít obtížné úrovně a vyzkoušet si nové výzvy.

Trials Rising Standard Edition for Nintendo Switch - Nintendo Official Site

S nádhernou grafikou a realistickou fyzikou, Trials Rising nabízí neuvěřitelný zážitek pro fanoušky motokrosového sportu i pro hráče, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a zábavného.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Závodní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: