Two Point Campus - PC

Kód: 6945
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Je čas postavit akademickou obec na hlavu! Toužíte se učit? Nebo jen toužíte vytvořit vzdělávací dílo? Campus je nabitý novými kreativními nástroji, které vám pomohou vybudovat univerzitu vašich snů.

Poprvé můžete stavět v přírodě a vytvořit si vlastní úžasně vzdělávací kampus, ve kterém se budou nacházet špičková výuková zařízení v zemi. Ať už dáváte přednost stavbě na jednoduchých základech, nebo umístění každého stromu, můžete si postavit univerzitu podle svých představ.

Pokládejte cesty pomocí nových snadno použitelných nástrojů. Vysaďte nádherné sbírky venkovní flóry. Umístěte lavičky, fontány, sochy, živé ploty - dokonce i ploty. Jediným omezením je vaše představivost (a zůstatek na účtu ve hře).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Two Point Campus - PC

Postavte si svou univerzitu podle svého!Je čas postavit akademickou obec na hlavu! Máte touhu se učit? Nebo jen chcete postavit vzdělávací mistrovské dílo? Campus je nabitý novými kreativními nástroji, které vám pomohou vybudovat univerzitu vašich snů.

Poprvé stavějte ve volné přírodě a rozvíjejte své vlastní prostředí nádherného vzdělávacího kampusu, ve kterém najdete nejlepší výuková zařízení v zemi. Ať už dáváte přednost stavění na jednoduchých základech nebo umístění každého stromu, můžete si postavit univerzitu, jakou chcete.

Stanovte si cesty pomocí nových snadno použitelných nástrojů. Vysaďte nádherné sbírky venkovní flóry. Umístěte lavičky, fontány, sochy, živé ploty – dokonce i laťkové ploty. Jediným limitem je vaše představivost (a váš bankovní zůstatek ve hře).

Není to obvyklé jízdné, ale samozřejmě by to nebyla dvoubodová hra bez zvratu.

Spíše než typické akademické jízdné si studenti v Two Point County užívají řadu divokých a úžasných kurzů: od rytířské školy (hej, všichni se musíme někdy v životě naučit rytířské klání) až po slintající gastronomii, kde budou vaši studenti stavět lahodné směsi jako obří pizzy a obrovské koláče.

Akademický rok… je tady!

Využijte příležitosti strávit mnohem více času s malými lidmi na vaší univerzitě. Akademický rok začíná letní přestávkou, která vám poskytne dostatek času na to, aby vše vypadalo skvěle, než se vaši studenti nastěhují.

Vybudujte knihovny, najměte nejlepší zaměstnance (od excentrických profesorů po šílené výzkumníky), vybavte svůj kampus těmi nejlepšími kurzy a sledujte odemkne se akademický potenciál vašich studentů!

Utváření budoucnostiAle není to jen tvrdá práce. Poznejte své studenty, prozkoumejte jejich individuální osobnosti, přání a potřeby. Udržujte je spokojené s kluby, spolky, koncerty.

Obklopte je přáteli, pomozte jim rozvíjet vztahy, poskytněte jim pastorační péči a zajistěte, aby měli tu správnou dávku radosti ze života, aby se mohli vyvinout v neuvěřitelné jedince, kteří budou hrdí na odkaz vaší univerzity.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Simulátory, Strategie, Indie
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: