Uncharted: Legacy of Thieves Collection - PS5

Kód: 8447
1 600 Kč 1 322,31 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

 psplus PlayStation - Aktivace

Dva díly legendární série Uncharted v jedné kolekci remasterované pro PlayStation 5 nabídnou původní zážitek obohacený o všechny výhody této konzole. Rychlejší načítání, lepší grafické zpracování, 3D zvuk, plynulejší hratelnost a vyšší rozlišení. Vydejte se s Nathanem Drakem a Chloe Frazerovu hledat bájné poklady a skrytá tajemství v nezapomenutelném filmovém dobrodružství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - PS5

UNCHARTED 4: A Thief's End

Vysloužilý lovec pokladů Nathan Drake je vytržen ze svého klidného života, když mu na dveře zaklepe jeho bratr Sam, kterého dlouhé roky považoval za mrtvého. Sam potřebuje pomoc se záchranou života, a tak se společně vydávají hledat legendární pirátský poklad, o jehož nalezení snili již od dětství.

UNCHARTED 4: A Thief's End

UNCHARTED: The Lost Legacy

Chloe Frazerová se rozhodne hledat starověký artefakt, aby jej uchránila před zneužitím surovým tyranem. Na tento nelehký úkol musí uzavřít spojenectví se známou žoldnéřkou Nadine Rossovou, se kterou cestuje do indického Západního Ghátu, aby zde odhalila tajemství zlatého klu Ganéši.

UNCHARTED: The Lost Legacy

Vyvrcholení kultovní série

Oba díly jsou dnes považovány za herní klasiky a vyvrcholením celé akční série Uncharted s více než 150 oceněními nejlepší hry roku. To vše si nyní vychutnáte se všemi výhodami konzolí PlayStation 5, včetně rychlejšího načítání, lepšího grafického zpracování, 3D zvuku i haptické odezvy bezdrátového ovladače DualSense.

Vyvrcholení kultovní série

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 5
Žánr: Akční, Dobrodružný
Typ distribuce: elektronická
Platforma: PS5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: