Valheim - PC

Kód: 831
Neohodnoceno
352 Kč 290,91 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Brutální hra na průzkum a přežití pro 1–10 hráčů zasazená do procedurálně generovaného očistce inspirovaného vikingskou kulturou. Bojujte, stavte a dobývejte svou cestu k ságe hodné Odinova patronátu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valheim

 

Válka zabitý válečníky, Valkyries přenesl vaši duši do Valheimu, desátého severského světa. V obležení tvorů chaosu a dávných nepřátel bohů jste nejnovějším strážcem pravěkého očistce, jehož úkolem je zabít Odinovy dávné rivaly a přinést pořádek do Valheimu.

Vaše zkoušky začínají v odzbrojujícím mírumilovném centru Valheimu, ale bohové odmění statečnost a sláva čeká. Vydejte se skrz impozantní lesy a zasněžené hory, prozkoumejte a sklízejte cennější materiály a vytvořte smrtící zbraně, pevnější brnění, vikinské pevnosti a základny. Postavte mocnou loď a plavte se po velkých oceánech při hledání exotických zemí ... ale dávejte si pozor na plavbu příliš daleko

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Sandbox, Survival
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: