Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - First Blood Edition

Kód: 9737
ZDARMAZDARMA
sfvvv
1 219 Kč 1 007,44 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Probojujte se moderním Seattlem na pokraji otevřené války jako starší upír. Seznamte se s přesilovými hráči, spojte se a rozhodněte, kdo bude vládnout a čím se město stane.

Obléhání Seattlu třemi frontami, vakuum moci na dvoře upírů a probuzený stařešina v rozporu s hlasem v jejich hlavě, realizované studiem The Chinese Room, oceněným cenou BAFTA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krev vás podporuje a pohání vaše upírské disciplíny. V noci budete pronásledovat a krmit obyvatele města.
Použijte své nadpřirozené schopnosti nebo syrové přesvědčování na civilisty a nalákejte je do hlubokých, temných uliček, abyste ukojili svůj Hlad.
Dejte si však pozor na porušení Maškarády: neprozrazujte, kdo jste, nebo riskujete odvetu – nejprve ze strany orgánů činných v trestním řízení a pak,
dobře, pamatujte, že nejste vše, co se dnes v noci narazí. Prozkoumejte niterný, pohlcující boj, který odměňuje zcela odlišné herní styly a přístupy založené na vašem výběru upírského klanu.
Budete se brodit do vřavy nadpřirozenými pěstmi, nadávat na dálku nebo vyvážit své šance tím, že ztenčíte stádo jako vrcholový predátor, kterým jste?
Výběr klanu podporuje tyto a další herní styly. Vstupte do světa temnoty a povstaňte v upíří společnosti nebo se proti ní postavte.
Zažijte Seattle - město plné svůdných, nebezpečných postav a frakcí, nemluvě o smrtelnících, kteří jsou v sázce ve střetu mocností, o kterých nevědí.
V tomto pokračování kultovní klasiky budou vaše volby, zápletky a schémata určovat rovnováhu sil a to, co se stane s městem a jeho obyvateli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: