Vanquish - PC

Kód: 5181
Neohodnoceno
210 Kč 173,55 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Vanquish je akční střílečka z pohledu třetí osoby, která se odehrává v blízké budoucnosti, v níž se hráč stane členem speciální jednotky, která má za cíl zastavit ruské plány na zničení New Yorku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vanquish - PC

Vanquish je akční střílečka z třetí osoby, která se odehrává v blízké budoucnosti, v níž se hráč stane členem speciální jednotky, která má za cíl zastavit ruské plány na zničení New Yorku.

Herní příběh se odehrává v blízké budoucnosti, ve které došlo k vyčerpání přírodních zdrojů z důvodu přelidnění. Američanům k tomu měla pomoci vesmírná stanice Providence, která měla sloužit jako solární elektrárna. Naneštěstí se jí zmocnili ruské síly, které ji následně využili na zničení San Francisca a nyní se připravují na zničení New Yorku. Spojené státy americké zareagovali na tuto událost vytvořením speciální jednotky, jejímž členem jste i vy, která má za cíl získat zpátky kontrolu nad vesmírnou stanicí Providence a zachránit tak zničení New Yorku. Hra se může pyšnit kvalitním grafickým zpracováním, které spolu s herním příběhem vytvoří tu správnou atmosféru. Ve hře se také můžete těšit na nekonečnou akci, která tě nenechá v klidu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: