Wall World - Nintendo Switch

Kód: 9568
Neohodnoceno
294 Kč 242,98 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

  • Připravte se na vzrušující, bleskurychlou závodní hru pro více hráčů každé věkové kategorie a pro všechny úrovně zkušeností! All-Star Fruit Racing vás zavede do světů pulsujících životem a neuvěřitelnou akcí: projíždějte skrze zatáčky, driftujte během monumentálních skoků a postavte se gravitaci na tubulárních dráhách v této explozivně barevné závodní hře.
  • Vyberte si oblíbenou postavu a bojujte o první místo v sérii mistrovství. Udržujte v rovnováze rychlost a schopnosti a soupeřte s 9 dalšími závodníky. Získejte místo na pódiu a nejduležitější ceny: odblokujte nové postavy, nové turnaje a nové součástky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wall World - Nintendo Switch

Vítejte ve Wall World, těžařském rogue-lite s prvky obrany věže. Prozkoumejte procedurálně generované doly a objevte fantastické biomy. Najděte zdroje a technologie pro nákup cenných upgradů. Bojujte s hordami agresivních monster pomocí své mobilní základny. Pohybujte se volně po zdi ve dne i v noci, za různých povětrnostních podmínek. Najděte stopy „těch druhých“ a směle těžte tam, kde ještě žádný člověk netěžil.

MŮJ: Zavrtat se hluboko do Zdi na různých místech. Hledejte zdroje a technologie pro vylepšení, objevujte nové biomy v dolech — ale nezapomeňte se vrátit ke svému robopavoukovi v

čas na další útok monster.

BOJ: Střílejte a hackujte po nočních můrách různými zbraněmi, od jednoduchých kulometů až po naváděcí střely. Zvyšte své šance na přežití okamžitým rozbitím tábora a pokračováním v boji na cestách.

UPGRADE: Modernizujte svůj exosuit pomocí zdrojů a technologií, které vám pomohou rychleji se pohybovat v dolech a prorazit stále tvrdší skály. Vylepšete bojové statistiky svého robopavouka, abyste se s ním vypořádali

stále nebezpečnější nepřátelé, kteří na vás čekají na nekonečné Zdi.

STAVIT: Stavějte automatické věže, opravujte stanice a kombajny na suroviny a vylepšujte budovy, abyste maximalizovali své šance na úspěch. Nejprve ale budete muset najít plány v hlubinách Zdi.

PROZKOUMEJTE: Objevte tajemná místa a fantastické biomy. Podívejte se, jak se svět zdi mění, když se po něm pohybujete hlouběji, ve dne i v noci.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Dobrodružné, Puzzle
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: