Wartales - PC

Kód: 5701
Novinka
830 Kč 685,95 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wartales - PC

Bojujte, přežívejte a žijte, abyste mohli vyprávět příběhy

Je to již sto let, co svět viděl pád kdysi velké Edorské říše v rukou bezprecedentního moru, který zachvátil celý národ. Ve zmatku a nejistotě, které následovaly, je žoldnéřská práce, banditismus a zlodějství po celé zemi hojné, protože čest se již dávno stala téměř zcela zapomenutou ctností.

Nyní se připravte na vedení skupiny bezohledných postav, které si libují v takové činnosti v masivním otevřeném světě, kde boj, smrt a touha po bohatství budou formovat a definovat váš každodenní život. Nejste výjimeční, vyvolení nebo hrdina jednou za tisíciletí ohlašující novou éru míru. Vaším cílem je pouze přežít a prosperovat v tomto drsném a nepřátelském světě.

Jen ti nejstatečnější a nejambicióznější mohou doufat, že uvidí svůj příběh napsaný ve Wartales!

 

Prozkoumávejte

  • Vydejte se na cestu gigantickým světem Wartales a prozkoumejte každý z jeho koutů ve své snaze o proslulost, bohatství a uznání.
  • Prozkoumejte živé a pulzující vesnice, pozůstatky zapomenutého času, opuštěné doly, opuštěné tábory a další, které pokrývají tento obrovský kontinent, zatímco budete odhalovat historii světa.

 WarTales strategy

Prosperujte

  • Probojujte se z nebezpečných situací pomocí nového zvratu v taktickém tahovém boji, když budete konfrontováni s divokými zvířaty, nebojácnými bandity a dalšími...
  • Naverbujte nové společníky s mnoha unikátními specializacemi, sadami dovedností a preferencemi zbraní, což vede k nepřebernému množství možných sestavení.
  • Přijměte smlouvy, díky nimž budete bránit, osvobozovat a zachraňovat mnoho obyvatel země, ať už to jsou lidé dobré povahy, kteří se snaží prosadit svou cestu, nebo lidé s méně čestnými motivy...
  • Sbírejte odměny! Od těch nejbezvýznamnějších drobných zlodějíčků až po nejznámější postavy zemí, neexistuje nic jako zisk, který by byl příliš malý na to, aby se dal vzít.

 

Rozvíjejte se

  • Vylepšete své schopnosti a schopnosti svých společníků pomocí hlubokého a intuitivního RPG postupu a systému tvorby.
  • Vylepšete vybavení své skupiny sbíráním materiálů a vytvářením nových mocných zbraní a nástrojů.
  • Rozvíjejte svůj tábor, přidávejte nové vybavení, nástroje a vybavení, abyste zvýšili morálku a efektivitu své skupiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Strategie, Adventura
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: