Watch Dogs 3 Legion - Xbox One

Kód: 1663
Akce
300 Kč 247,93 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Londýn, ne příliš vzdálená budoucnost. Město je přísně kontrolováno soukromými bezpečnostními složkami, v ulicích bují organizovaný zločin a obyvatelé jsou špehováni pomocí moderních technologií. Zapojte se do boje proti autoritativnímu režimu jako členové hackerské skupiny DedSec. Prozkoumávejte detailně zpracovaný otevřený svět s místy, která vám budou jistě povědomá. Naverbujte libovolnou postavu z Londýna a využijte unikátních schopnosti k úspěšnému dokončení misí. Můžete se rozhodnout, zda se vydáte cestou plížení nebo se protivníkům postavíte tváří v tvář, ale budete tím riskovat smrt svých postav. Hrát můžete také online a spojit při osvobozování města síly s až třemi přáteli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Watch Dogs 3 Legion - XBOX ONE

 

Městské dobrodružství

Třetí díl populární herní série Watch Dogs přináší nové herní prvky a vylepšení, které posunou váš herní zážitek o kousek dál. Vychutnejte si tísnivou atmosféru této akční adventury odehrávající se v Londýně v blízké budoucnosti a zapojte se do odboje proti autoritativnímu režimu.
Městské dobrodružství

Nelítostný boj

Pomozte hackerské skupině DedSec vrátit Londýn zpět jeho obyvatelům. Budete muset čelit řadě mnohem mocnějších protivníků, mezi které patří:
  • soukromá armáda – tvrdě dohlíží na bezpečnost ve městě,
  • zločinecké syndikáty – neštítí se ani obchodu s lidmi na temném webu,
  • futuristé – podporují technologický pokrok za jakoukoliv cenu,
  • SIRS – zpravodajská agentura omezující soukromí a svobodu projevu občanů.

Nelítostný boj

Čas na poznání

Využívejte parkurové triky nebo se ulicemi detailně zpracovaného Londýna pohybujte vozem a metrem. Spatříte spoustu známých pamětihodností, jako je Big Ben, Tower Bridge nebo Piccadilly Circus. Otevřený svět ukrývá spoustu možností, o kterých se vám v jiných hrách ani nesnilo.
Čas na poznání

Neomezený výběr postav

Vyberte si z obyvatel Londýna libovolného spojence do svého týmu, který vám pomůže při řešení úkolů. Každá z plně hratelných postav se vyznačuje unikátní osobností, životním příběhem a sadou schopností. Do hry můžete zapojit i své přátele, a to v online multiplayeru pro 4 osoby.
Neomezený výběr postav

Volba taktiky

Rozhodnete se pro tichou akci, boj nablízko nebo vezmete do ruky některou ze široké škály zbraní? Záleží jen na vás, jakým způsobem dokončíte misi. Mějte ovšem na paměti, že každé rozhodnutí může ovlivnit herní příběh a ztráta člena týmu bude nevratná.
Volba taktiky

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Akční, Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: