Wild West Dynasty - PC

Kód: 7219
Neohodnoceno
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Kovbojové, osadníci a pistolníci – připravte se na průzkum, přežití a budování na Divokém západě a napište svůj vlastní příběh! Podaří se vám založit 'Dynastii divokého západu' nebo skončíte na popravišti?

Amerika v 19. století: Stezky na Západ. Osadníci a průkopníci se vydávají dál a dál směrem k pobřeží Tichého oceánu - za lepším životem, obchodními příležitostmi nebo dobrodružstvím. Budují farmy, chovají dobytek, kopou zlato nebo budují osady a města.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wild West Dynasty - PC

Kovbojové, osadníci a pistolníci – připravte se na průzkum, přežití a budování na Divokém západě a napište svůj vlastní příběh! Podaří se vám založit 'Dynastii divokého západu' nebo skončíte na popravišti?

Wild West Dynasty je příběhová směs RPG, City Builder, Life Simulation a Survival zasazená do amerického 19. století. Jako osamělý přeživší musíte najít místo, které budete nazývat svým vlastním, a vybudovat základy své osady pro další generace. Řemeslujte, sbírejte, pěstujte plodiny, nabírejte průkopníky, řemeslníky a prospektory, přežijte krajiny v drsném prostředí a odhalte tajemství historie své rodiny.Prozkoumejte otevřený svět, cestujte pěšky nebo na koni a zažijte jedinečná prostředí, z nichž každé je plné nebezpečí, pokladů, tajemství a spousty prostoru, abyste mohli realizovat své sny o budování města.Sbírejte, vyrábějte, lovte, chovejte dobytek a přežívejte v nelítostné divočině. Vyhněte se spalujícím poledním teplotám, zůstaňte v teple během mrazivých chladných nocí a dejte si pozor na nebezpečnou divokou zvěř. Bandité číhají na každém rohu, takže se raději naučte používat zbraně a bránit sebe, své obchodní karavany i městečko.Od hadrů k bohatství: začněte jako osadník, postavte si vlastní ranč a rozšiřte jej na prosperující, prosperující město. Vytvořte si jej jakýmkoli způsobem, jak si dokážete představit, a postavte ikonická západní místa, abyste realizovali svou vizi, od salónů a kanceláří šerifů po kováře a dokonce i hotely.Zažijte rozsáhlý příběh s desítkami misí, větvenými dialogy a důsledky. Najděte svůj vlastní způsob, jak přežít Divoký západ, vypořádejte se se svou historií a napište svůj vlastní příběh budováním a rozšiřováním své osady, spravováním zdrojů, přidělováním pracovníků a hledáním životně důležitých obchodních cest, aby se vaše osada rozrostla.

Vytvořte si vlastní dynastii, která bude trvat desítky let, zatímco budete formovat Divoký západ.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory, Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: