Windows Server 2012 R2 Standard

Kód: 9558
Neohodnoceno
Značka: Microsoft
1 182 Kč 976,86 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

 

Windows Server 2012 Standard R2 byl navržen tak, aby pomáhal podnikům, školám, vládním institucím a dalším organizovat data bezpečně a efektivně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Windows Server 2012 R2 Standard (2 CPU)

Výkonné serverové řešení, které pomůže vašemu podnikání růst

Windows Server 2012 Standard R2 byl navržen tak, aby pomáhal podnikům, školám, vládním institucím a dalším organizovat data bezpečně a efektivně. Jedná se o flexibilní, výkonné a snadno použitelné serverové řešení. Poskytne vám vše potřebné pro prvotřídní správu serveru, bezpečný přístup k citlivým datům, snížené náklady na uchovávání dat a dynamickou cloudovou infrastrukturu.

Základní přehled

– Perfektní pro: Jakýkoliv podnik s 25 nebo více uživateli
– Až dva fyzické procesory na jediném serveru
– Pro jen lehce virtuální, nebo zcela nevirtuální prostředí
– Licence nezahrnuje CAL licence (nutné zakoupit zvlášť)
– Správa serveru a automatizace
– Ochrana informací a přístupů k serveru
– Platforma pro web a aplikace

Skvělá výkonnost a podpora napříč platformami

Windows Server 2012 Standard R2 poskytuje podporu pro kritickou podnikovou pracovní zátěž, zlepšuje pružnost v globálním přemisťování virtuálních mechanik a v případě potřeby nabízí Dynamickou paměť pro Linux. Všechny tyto parametry pomáhají neuvěřitelně plynulému ovládání serverové virtualizace.

Stabilní prostředí

Windows Server 2012 Standard R2 nabízí v případě incidentu stabilní obnovovací schopnosti. Například Hyper-V hostitel automaticky přemístí běžící virtuální mechaniky v reálném čase, a to i v případě, že je počítač vypnutý nebo nastane přerušení síťového připojení. Program také umožňuje vývoj webů a aplikací prostřednictvím instalace podpory optimalizované pro otevřené platformy. Navíc budete moci ušetřit na uchovávání dat díky použití VHD zdvojení a několika dalších způsobů ukládání dat.

Snadnější přístup k datům díky Workplace Join

Tato funkce dovoluje uživateli snadno přistupovat k dokumentům a složkám prostřednictvím osobních zařízení jako jsou notebook, mobilní telefon, nebo tablet. Vytváří pro zařízení vstup přes Aktivní adresář a dodává autorizační certifikát, který poskytuje přístup k datům na korporátních serverech - bez nutnosti přidání do domény.

Podniková třída Jednoduché a cenově výhodné Zaměřeno na aplikace Orientováno na uživatele
Nejlepší ve své třídě ve výkonnosti a škále pro práci s aplikacemi Microsoftu. Hyper-V síťová virtualizace a VPN vstup pro více uživatelů současně. Přenosnost virtuálních mechanik mezi Windows Server a Windows Azure. Jednotné přihlášení a přístup napříč zařízeními díky funkci Workplace Join.
Nejlepší na trhu: 64 uzlových shluků s 8,000 virtuálními mechanikami. 1,000,000 IOPS + pro úložiště na standardním hardwaru s vícetypovým způsobem ukládání dat. Konzistentní vývojový model napříč prostředími. Jednotné ovládání aplikací i zařízení.
Migrační komprese v reálném čase a RDMA vylepšení. Eliminování duplicitních dat na úložišti, i ve VDI. Běžné vývojářské nástroje pro tvorbu aplikací “na místě” i v cloudu. Granulovaná, pravidly řízená ochrana dat.

Serverová licence nezahrnující CAL licence

– Program může být použit na jakémkoliv počítači, který splňuje systémové požadavky.
– Může být přeinstalováno na jiný počítač.
– CALs (= licence pro klientský přístup) jsou vyžadovány pro každého uživatele nebo zařízení, které se k serveru připojují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: