Wo Long: Fallen Dynasty - XSX

Kód: 8126
880 Kč 727,27 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Z hlubin temnoty přilétá drak

Nové temné akční fantasy RPG ze světa Tří království od Team NINJA, vývojářů hry Nioh. 184 n. l, Čína za pozdní dynastie Chan. Zemí zmítá chaos a zkáza. Císařská dynastie, která prosperovala po řadu let, je nyní na pokraji kolapsu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wo Long: Fallen Dynasty - XSX

Wo Long: Fallen Dynasty je dramatický a akční příběh o nejmenovaném vojákovi milice, který bojuje o přežití v temné fantasy verzi pozdní dynastie Chan, kde démoni sužují Tři království. Hráči se brání smrtícím kreaturám a nepřátelským vojákům pomocí mečového boje založeného na čínských bojových uměních a snaží se překonat šanci probuzením skutečné síly zevnitř.

Wo Long: Fallen Dynasty. Credit: Koei Tecmo.

Žijte mečem

Proslulí svými bezohlednými údery, které mohou během okamžiku změnit průběh bitvy, zruční bojovníci s mečem čínských bojových umění se elegantně přizpůsobují střídání útočných a obranných manévrů. Přemohou své protivníky záplavou síly v sérii intenzivních a krvavých bitev, zatímco se učí přesnosti a dovednostem, které jsou nezbytné pro skutečného mistra meče.

Různé herní styly s použitím zbraní a kouzelnických kouzel

  • Zbraně

Vyberte si z širokého výběru zbraní, od glav až po dvojité meče, abyste zjistili, které nejlépe vyhovuje vašemu bojovému stylu.

  • Kouzelnická kouzla

Tento tajný um umožňuje používat sílu Pěti fází, což umožňuje útoky s takovými prvky jako plameny a led. Dosáhnete-li vyšších úrovní morálky, získáte schopnost využívat ještě silnější kouzla.

  • Božská zvířata

Božská zvířata jako Zhuque a Baihu jsou přivolávána prostřednictvím spojenectví s jinými bojovníky. Voláním těchto Božských zvířat můžete provádět úžasné výkony velké síly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: RPG, Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: