World War Z GOTY - PC

Kód: 4365
Neohodnoceno
660 Kč 545,45 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

epic_games Epic Games - Aktivace

Jedná se o World War Z ve verzi hry roku, která obsahuje veškeré DLC balíčky a k tomu základní hru. Pokud si chcete užít kooperaci se čtyřmi kamarády naplno, tak sáhněte po verzi GOTY.

Detailní informace

Detailní popis produktu

World War Z GOTY

V GOTY edici získáváte: základní hru + všechna doposud vydaná DLC (epizody z Marseille se 3 novými PvE misemi ve Francií), explozivní módy v PvP nebo PvE včetně Horde módu Z. Nechybí ani balíček skinů, skiny zbraní. Lidstvo je na pokraji existence. Od New Yorku po Moskvu skrz Jerusalém, Tokyo a Marseille. Nemrtvá apokalypsa se neustále šíří a konec je nevyhnutelný. Nicméně je tady pár lidí, kteří proti tomu budou bojovat. Jedná se tedy o hru v kooperaci se čtyřmi dalšími osobami a postavíte se proti stovkám zombie nepřátel. Hra je vytvořená podle filmového zpracování Světová válka Z.

 

World War Z GOTY Edition obsahuje:

  • World War Z,
  • Marseille Episodu se 3 novými PvE misemi ve Francii,
  • Mnoho výbušných PvP/PvE game modů včetně smtrtícího Horde Mode Z,
  • Všechny character Skin Packs (The Professionals, War Heroes),
  • Všechny weapon Skin and Variant packs (Last Aid, Special Operations, Biohazard, Lobo),
  • Jeden další dosud nevydaný weapon pack.

Lidstvo je na pokraji záhuby. Od New Yorku, po Moskvu a Jeruzalém se rozšiřuje nemrtvá apokalypsa. Čím víc se blíží konec všeho, skupina několika odvážných jedinců se rozhodne čelit hordám zombie a přežít. World War Z je kooperativní střílečka z pohledu třetí osoby pro 4 hráče, kde vašim nepřítelem budou stovky zombíků. Celý svět je postaven na stejnojmenném filmu, potažmo jeho knižní předloze a rozvíjí jej novými příběhy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: