WRC 10 FIA World Rally Championship - PC

Kód: 4314
Novinka
Neohodnoceno
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Terénní závodní simulace, která zavedla nové standardy a kterou chválí recenzenti i profesionální jezdci, přichází v novém pojetí! Staňte na stupínku v sezóně 2021 a oslavte 50. výročí soutěže, připomeňte si významné okamžiky za volantem legendárních aut. Při příležitosti oslav 50. výročí šampionátu nabízí WRC 10 zcela novou edici, která je plná nového obsahu a senzací. Připomeňte si ty nejnapínavější okamžiky od roku 1973 až dodnes! WRC 10 History Mode prověří váš jízdní talent až na samou hranici díky 19 historickým soutěžím, ve kterých se budete muset přizpůsobit závodním podmínkám daného období.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WRC 10 FIA World Rally Championship - PC

Nové možnosti

U příležitosti 50. výročí šampionátu nabízí WRC nové možnosti a senzace. Otestujte svůj jízdní talent při 19. historických soutěžích, ve kterých se budete muset přizpůsobit podmínkám daného období. Chybět nebude kariérní režim, který byl komplexně vylepšen a široká škála aktivit pro více hráčů. Dokonce budete mít možnost vytvořit si svůj vlastní tým a přidat barvy na dobové auta.

 

Světové tratě

WRC 10 nabízí čtyři nové destinace, jako jsou Estonsko, Chorvatsko, Belgie a Španělsko, ke kterým přibude 6 historických etap včetně San Rema, Německa, Argentiny a Atén.

 

Nový obsah a senzace

V nové závodní hře na vás čeká 52 oficiálních týmů z kategorií WRC, WRC2, WRC3 a Junior WRC, 19 historických soutěží, při kterých si připomenete nejnapínavější okamžiky od roku 1973 až dodnes a 120 rychlostních etap. Na výběr budete mít z 20 legendárních vozidel od značek jako například Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi, Toyota a další.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Závodní
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: