WRC Generations - PC

Kód: 7129
Neohodnoceno
539 Kč 445,45 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Vzhůru do víru dění za volantem nových hybridů z WRC 2022. V roce 2022 přejde šampionát WRC do hybridní éry. Pro svět rallye to znamená revoluci, která má výrazný vliv na výkonnost, použité strategie a donutí jezdce i týmy se přizpůsobit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

WRC Generations - PC


Sportovní hra WRC Generations pro počítač vám zprostředkuje atmosféru šampionátu WRC. Zajedete si na hybridních i na 37 legendárních vozech. K dispozici budete mít 750 km unikátních rychlostních zkoušek ve 22 zemích, 49 týmů ze sezóny 2022 a 165 měřených rychlostních zkoušek. V režimu Ligy můžete vyzvat online hráče na podobné úrovni a po výhře si vylepšit pozici v žebříčku.

Více obsahu

Závodní hra nabídne realističtější fyziku vozidel, prostředí Rally Sweden se 6 rychlostními zkouškami, 750 km unikátních rychlostních zkoušek ve 22 zemích, 49 týmů ze sezóny 2022, hybridní vozidla, 37 legendárních vozidel a 165 měřených úseků.

 

Změněné herní mechanismy

Do hry byly integrovány herní mechaniky, které splňují požadavky hybridních motorů. Pokud tedy chcete vyhrát, musíte pečlivě spravovat baterii a přizpůsobit mapování motoru během rychlostních zkoušek, kterých se účastníte.

 

Herní komunita

Ve hře můžete sdílet vlastní barevné motivy a samolepky s ostatními hráči. Nejlepší výtvory budou odměněny a zvýrazněny. K dispozici je také režim Ligy, který vám umožní vyzvat hráče podobné úrovně online, a pokud proti svým soupeřům vyhrajete, postoupíte v žebříčku.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Závodní
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: