Wreckfest Season Pass - PC

Kód: 2095
170 Kč 140,50 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Wreckfest v platformě Steam! Získejte přístup k 8 DLC jenž budou vydány v následujících měsících. Zakoupením Wreckfest - Season Pass dohromady získáte: 20 nových ikonických vozidel, 20 šílených dekorací na střechu, balíček pro úpravu aut s novým brněním, koly apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wreckfest Season Pass - PC

 

Získejte přístup k 8 DLC jenž budou vydány v následujících měsících. Zakoupením Wreckfest - Season Pass dohromady získáte: 20 nových ikonických vozidel, 20 šílených dekorací na střechu, balíček pro úpravu aut s novým brněním, koly apod.

 


Šílené závodění

Ovládněte závodní dráhu a zapomeňte na pravidla. S hrou Wreckfest zažijete jedinečné bouračky a automobilové souboje, které vás budou bavit.
Šílené závodění

Od vývojářů FlatOut 1 a 2

Hra vám ukáže, co všechno dokáží fyzikální síly. Těšte se na zvuk tření kovu o kov a vůni spálené gumy. To vše od vývojářů legendárních her FlatOut 1 a 2.
Od vývojářů FlatOut 1 a 2

Stylové modely aut

Hru si užijete za volanty unikátních aut, která mají styl. Americké, evropské i asijské modely, a dokonce i kombajny, tahače nebo školní autobusy se vám předvedou v celé své kráse. Spoustu zábavy si užijete také s jejich úpravou – auta i jejich brnění si můžete přizpůsobit dle svého uvážení.
Stylové modely aut
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Závodní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: