Age of Empires 2 (Definitive Edition) - Dynasties of India - PC

Kód: 7221
Rozšíření
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
packshot 346ecc3fd3c6a70493d6c85a11696dff
180 Kč 148,76 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Toto rozšíření přináší do hry Age of Empires II: Definitive Edition poprvé tři hratelné civilizace Indie, tři plně okomentované kampaně a nové achievementy. Indické civilizace poskytují širokou škálu přidaného obsahu, včetně devíti nových jednotek, 15 nových vzrušujících misí pro jednoho hráče, nových budov a nových úspěchů.

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Age of Empires II - Definitive Edition ve službě Steam!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Age of Empires 2 (Definitive Edition) - Dynasties of India

3 nové hratelné civilizace

Bengalis — Proplouvejte klikatými řekami a hustými džunglemi Bengálska a budujte prosperující ekonomiku, která pohání nezastavitelné armády slonů. Jedinečnou bengálskou jednotkou je Ratha, robustní vůz, který dokáže přepínat mezi režimy útoku na blízko a na dálku.

Dravidians — Převezměte kontrolu nad lukrativními obchodními cestami v Indickém oceánu a využijte pokročilé metalurgie při budování jedné z nejbohatších mořských říší středověké Asie. Dravidskými unikátními jednotkami jsou Urumi Swordsman, válečník třímající ohebný meč, a Thirisadai, masivní plavidlo, které ovládá širé moře.

Gurjaras— Jezděte na rychlých koních přes úrodná pole a otevřené pláně západní Indie a vypusťte na své nepřátele rozmanité armády silných válečníků. Jedinečné jednotky Gurjara jsou Shrivamsha Rider, rychlá jezdecká jednotka, která se dokáže vyhnout nepřátelským útokům, a Chakram Thrower, pěchotní jednotka, která vypouští salvy smrtících kovových disků.

 

3 zbrusu nové plné kampaně

Bábur — Téměř století po Tamerlánově smrti jeho potomci stále bojují o nadvládu v Transoxianě a Persii. Nejmladší z nich je Zahir ud-Din Muhammad – také známý jako Bábur, „tygr“. Sní o obnovení rozpadlé říše, ale další vlna invazních jezdců ze severních stepí se chystá vše změnit. V této kampani budete hrát za Tatary a Hindustany.

Rajendra — Strach z nevyhnutelné korupce sužuje ambiciózního Rajendru Cholu, když se pohybuje v drsném politickém klimatu jižní Indie. Dokáže Rajendra uniknout morálnímu úpadku, když rozšíří impérium, které zdědil po svém otci, nebo je skutečným vnitřním nepřítelem jeho strach z korupce? V této kampani budete hrát za Dravidiany.

Devapala— Vedena učením mahájánového buddhismu, Devapala vládne bohaté a pulzující říši. Jak však nebezpeční rivalové ohrožují jeho říši, pro ambiciózního císaře je stále obtížnější vyvážit svou politiku a morálku. Budou cíle nakonec ospravedlňovat prostředky, nebo Devapalovo pátrání po vlastním osvícení a osvícení jeho poddaných selže? V této kampani budete hrát za Bengálce.

 


 

Parametr Minimální požadavky Doporučené specifikace
OS: Windows 10 64bit Windows 10 64bit
Procesor: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64x2 5600+ 2.4 Ghz i5 or greater or AMD equivalent
Paměť: 4 GB RAM 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA® GeForce® GT 420 or ATI™ Radeon™ HD 6850 or Intel® HD Graphics 4000 or better with 2 GB VRAM Nvidia® GTX 650 or AMD HD 5850 or better
DirextX: Verze 11 Verze 11
Úložiště: 43 GB volného místa 43 GB volného místa
Dodatečné poznámky: 2GB of video memory + 4GB of system memory required

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Italština, Němčina, Ruština, Polština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: