Assassin's Creed: Brotherhood - PC

Kód: 3787
145 Kč 119,83 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Assassins Creed: Brotherhood - v tomto díle se Ezio přesune do Říma, kde bude muset se svou skupinou hašašínů zaůtočit na představitele zkorumpovaných Templářů. V Eziově arsenálu nebude chybět protetická ruka, dýka, jedem naplněná stříkačka, vějíř, lopatka vrtule, sekyra nebo dvě dýky naráz. Poprvé v sérii bude přítomen multiplayer, ve kterém si můžete zahrát i za Templáře a v Abstergu se vytrénujete na vraha s vlastním způsobem zabíjení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Assassin's Creed: Brotherhood - PC

Assassins Creed: Brotherhood - v tomto díle se Ezio přesune do Říma, kde bude muset se svou skupinou hašašínů zaútočit na představitele zkorumpovaných Templářů. V Eziovo arzenálu nebude chybět protetická ruka, dýka, jedem naplněná stříkačka, vějíř lopatka vrtule, sekera nebo dvě dýky najednou. Poprvé v sérii bude přítomen multiplayer, ve kterém si můžete zahrát i za Templáře av Abstergu se vytrénujete na vraha s vlastním způsobem zabíjení.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: UPlay

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: