Assassin's Creed: Origins Season Pass

Kód: 900
Neohodnoceno
340 Kč 280,99 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Season Pass pokračuje v cestě Bayeka a úsvitu Asasínského Bratrstva ve dvou obrovských DLC expanzích. Obsahuje 2 přídavky, které prohloubí váš zážitek s Bayekem, zakladatelem Bratrstva, a také exkluzivní balíčky s možnostmi úprav postavy, exkluzivní obsah pro 1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Assassin's Creed: Origins Season Pass


  • Spousty hodin zážitku do hry navíc
  • Nová příběhová dobrodružství
  • Odemkne dva exkluzivní balíčky 

Season Pass pro Assassins Creed Origins nabízí dvojici velkých příběhových přídavků:

  • The Hidden Ones: Pokračujte ve svém dobrodružství s Bayekem, jak vede the Hidden Ones, roky po událostech Origins v úplně nové oblasti.
  • The Curse of the Pharaohs: Prozkoumejte mystický svět, kde bojujete s tvory z egyptské mytologie. Bojujte proti mumiím a ohromným příšerám v nadpřirozené říši.

 

Exkluzivní balíčky

Season Pass také odemyká dva exkluzivní balíčky s kterými si budete moci vylepšit svou postavu: Roman Centurion Pack: Ponechte si lví kůži nejlepších vojáků Říma, skompletujte svou exkluzivní soupravu se dvěma zbraněmi, štítem a koněm. Horus Pack: Horus, egyptský bůh oblohy, prokazuje vášemu Assassinovi přízeň s exkluzivním oblečením. Zahrnuje koně, 2 luky a štít.

 


 

Fascinující otevřený svět

Příběh je zasazen do starověkého Egypta, země plné gigantických pyramid, bohatých hrobů, tyranských bohů i horkých pouští. Během hry můžete v kůži Bayeka ze Síwy, posledního medžaje, volně prozkoumávat úžasně zpracovaný otevřený svět.
Fascinující otevřený svět

Zábavnější než hodiny dějepisu

Hra je založena na historických skutečnostech a odehrává se v období před 2 000 lety po rozpadu říše královny Kleopatry. Ve hře poznáte celou řadu známých historických osobností i událostí starověkého Egypta.
Zábavnější než hodiny dějepisu
 

Návrat ke kořenům

Po mnoha úspěšných dílech série Assassins Creed se konečně dozvíte, jak to bylo s počátkem bratrstva. Vžijete se do kůže zcela prvního asasina, který se svými následovníky změní světový řád.
Návrat ke kořenům

Jeden souboj za druhým

Vývojáři vytvořili zcela nový systém soubojů, který umožňuje překonat několik nepřátel najednou a využívat nové kombinace útoků. Díky prvkům RPG můžete během hry vylepšovat svou postavu i zbraně podle svých preferencí.
Jeden souboj za druhým

Bohatý příběh plný úkolů

Pokud vás nebaví plnění přesně daných misí, v tomto díle Assassins Creed jsou jednotlivé mise rozděleny na úkoly a záleží jen na vás, v jakém pořadí a jakým způsobem je budete plnit. Při každém hraní se můžete těšit na zcela nové zážitky.
Bohatý příběh plný úkolů
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: UPlay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: