Avast Premium Security - 5 lic. 2 roky

Kód: 914
434 Kč 358,68 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

avast Avast - Aktivace

Avast Premium Security je víc než jen antivirus. Jde o kompletní online zabezpečení pro všechny Vaše počítače, telefony a tablety. Je k dispozici ve verzi pro jedno zařízení nebo pro max. 10 zařízení (počítače i mobilní zařízení).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Avast Premium Security

Základní ochrana někdy k zabezpečení zařízení nestačí. Avast Premium Security nabízí mnohokrát oceněný antivirus společně s ochranou před důmyslnějšími hrozbami, jako jsou ransomware, online slídilové a hackeři, takže můžete být v klidu, protože jste nepřetržitě chráněni po všech stránkách.

img1

Nakupujte na internetu bezpečně

Díky bezpečnému nakupování a placení nemusíte mít obavy o vyzrazení přihlašovacích údajů ke svým financím. Avast Premium Security testuje pravost webů, abyste se vyhnuli těm falešným, které se snaží krást Vaše údaje.


 

Zabraňte hackerům v získání kontroly nad Vaším počítačem

img2

Útoky využívající vzdálený přístup jsou stále častější – a to poslední, co byste chtěli hackerovi dovolit, je získání kontroly nad Vaším počítačem, napadení počítače malwarem a zašifrování souborů pomocí ransomwaru. Avast Premium Security nyní chrání Váš počítač před těmito útoky.


 

img3

Pořiďte svému Macu úplnou ochranu

Zabezpečte svůj Mac a ochraňte osobní soubory před důmyslnými online hrozbami, jako jsou útoky ransomwaru.


 

Blokování virů a ostatního malwaru - pokročilá umělá inteligence v reálném čase blokuje podezřelé chování. Pokud se některý z našich 400 milionů uživatelů setká s doposud neznámou hrozbou, našim uživatelům rychle předáme protilék, aby byli všichni chráněni.

Vyhledává slabiny v zabezpečení Wi-Fi sítě - inspektor Wi-Fi zjišťuje slabiny zabezpečení domácích i veřejných Wi-Fi sítí (např. nezabezpečená síť, slabé heslo routeru, neznámá zařízení na síti atd.). Pokud najde problém, pomůže Vám jej opravit.

Zabezpečí vaše hesla - Avast Passwords ochrání všechna Vaše hesla a údaje o platebních kartách pomocí jednoho hlavního hesla a automaticky je doplní, když se přihlašujete k webovým stránkám nebo když nakupujete online.

Zajistí bezpečné nakupování na internetu - funkce Ověřené weby vás chrání před hackery, kteří se snaží změnit nastavení DNS (systému doménových názvů) ve Vašem routeru a přesměrovávat Vás na falešné stránky.

Umožňuje bezpečně spouštět podezřelé aplikace - sandbox Vám umožní testovat podezřelé soubory v bezpečném virtuálním prostředí, odkud vašemu počítači nemohou nijak uškodit.

Zablokujte hackery pokročilým firewallem - firewall Vás pomocí monitorování příchozích a odchozích datových přenosů počítače ochrání před hackery.

Zablokuje spam a phishingové zprávy - antispam zablokuje potenciálně nebezpečný spam a phishingové e-maily. Tato funkce je k dispozici jako samostatná bezplatná funkce pro e-mailové klienty, které máte nainstalované v počítači.

Zajistí lepší ochranu před ransomwarem - šít proti ransomwaru zabrání ransomwaru a nedůvěryhodným aplikacím ve změnách, mazání či šifrování jakýchkoli souborů ve složkách.

Ochrání vás před špehováním přes webovou kameru - štít webové kamery zabrání nedůvěryhodným aplikacím v přístupu k webové kameře (pokud jim ho neumožníte), takže vás nikdo nebude moci tajně sledovat.

Trvale skartuje citlivé soubory - skartovač dat soubory před smazáním několikrát přepíše nesmyslnými daty, aby zabránil jejich obnovení. To se hodí, když chcete svůj počítač prodat.

Automaticky aktualizuje aplikace - automatický nástroj Aktualizace aplikací vyhledá na internetu aktualizace nejpopulárnějších aplikací, které máte v počítači, a automaticky je nainstaluje, aby odstranil chyby zabezpečení.

Lze nainstalovat na všech vašich zařízeních - pouze u verze Multi-Device - předplatné pro více zařízení se hodí nadšencům do nových technologií i rodinám a podporuje instalaci až na 10 zařízeních.

 


 

Parametr Minimální požadavky
OS: Windows 11 except Mixed Reality and IoT Edition; Windows 10 except Mobile and IoT Edition (32 or 64-bit); Windows 8/8.1 except RT and Starter Edition (32 or 64-bit); Windows 7 SP1 with Convenient Rollup Update, any Edition (32 or 64-bit)
Procesor: Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 processor or above (must support SSE3 instructions); ARM-based devices are not supported
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: minimální rozlišení 1024 x 768 pixelů
Úložiště: 2 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Internetové připojení pro stažení, aktivaci a aktualizace aplikace

  

Zařízení Parametr Minimální požadavky
Mac OS: macOS 10.12 (Sierra) or later
iPhone nebo iPad OS: iOS 12.0 or higher
Android OS: Google Android 6.0 (Marshmallow, API 23) or higher

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 2 roky
Počet zařízení: 5
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: