Avast SecureLine VPN pro více zařízení 5 lic. 1 rok

Kód: 947
Neohodnoceno
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

avast Avast - Aktivace

Avast SecureLine VPN (pro více zařízení). Pro Windows 10, 8 a 7, Mac OS, iOS a Android. Šifrováním dat, která odesíláte ze svého počítače či mobilního zařízení, ukrýváním Vaší IP adresy a maskováním veškerých Vašich online aktivit či webové historie před poskytovateli připojení a hackery Vám zařídíme naprosté soukromí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Avast SecureLine

Avast Secureline VPN je bezpečnostní software, který zašifruje Vaše internetové připojení, díky čemuž Vám zajistí online soukromí. Díky Avast Secureline VPN se již nebudete muset obávat hackerů při používání veřejné WiFi, reklamních sítí monitorujících online aktivity či cenzury internetu v různých zemích. Avast dokonale ukryje Vaše aktivity, ať už jste v kavárně, na letišti nebo stanici a také Vám pomůže obejít různé geografické blokování obsahu. Budete si tak moci dopřát své oblíbené televizní programy bez omezení.

 

Pro ty, kteří chtějí online svobodu

Avast SecureLine VPN Vás ochrání před hackery na veřejných Wi-Fi sítích, zabrání třetím stranám ve sledování Vašich online aktivit a umožní Vám přistupovat k Vašemu oblíbenému obsahu z kterékoli země.

img1

 

img2

Online slídilové si na Vás nepřijdou

Váš zaměstnavatel, státní úřady ani poskytovatel připojení nebudou moci sledovat Vaše online aktivity. Stačí kliknout a máte soukromí.


 

Bezpečí při každém připojení

img3

Jedním kliknutím se ochráníte před různými hrozbami v síti, hackery a podvodníky. Uvědomte si, že nejste jediní, kdo síť používá. Veškerou Vaši komunikaci zabezpečujeme šifrováním na bankovní úrovni, ať se připojujete k jakékoli síti.


 

img4

Přístup k oblíbenému obsahu odkudkoli

Obcházejte omezení obsahu a užívejte si své oblíbené pořady, streamy a weby bez ohledu na to, v jakém koutě světa se nacházíte.


 

Klíčové vlastnosti bezpečnostního softwaru Avast Secureline VPN

  • Skrývá Vaše online aktivity
  • Zašifruje internetové připojení a zajistí online soukromí
  • Nezaznamenává navštívené stránky ani používané aplikace
  • Ochrana DNS
  • Bleskurychlé připojení
  • Servery Secureline po celém světě
  • Umožňuje bezpečné streamování na smart televizorech s Android TV
  • Pomáhá obejít blokování obsahu
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 5
Výrobce: Avast
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: