Dark Souls 3 - Xbox One

Kód: 7194
Neohodnoceno
598 Kč 494,21 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Herní vývojář Hidetaka Miyazaki je opravdový mistr svého umu. Jakmile si zahraješ Dark Souls 3, pochopíš to velmi rychle!

Další díl ze série Dark Souls s podtitulem 3, hráče opět zavede do krutého boje, který se řídí jednoduchým pravidlem. Adaptuj se nebo zemři!

Není tomu nadarmo, že tato hra získala řadu ocenění a položila základy novému žánru, který můžeme přezdívat „soulovky“. Toto RPG donutí hráče sáhnout si až na dno. Krutá monstra a nepřátelé si již brousí čepele, aby je se vší silou, mohla zarazit do hráčovy hrudi. Každý nepřítel má své silné a slabé stránky, na hráči bude, aby je co nejdříve odhalil a využil ve svůj prospěch. Jinak zaplatí tu nejvyšší cenu! To vše se odehrává v doprovodu chytře zakomponovaného hudebního doprovodu, kdy se s rostoucí soubojovou intenzitou, hráč dočká i silnější hudební kulisy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dark Souls 3 - Xbox One

Jakmile všechny ohně vyhasnou a svět se promění v pustinu posetou ruinami, přichází studio FROMSOFTWARE v čele s výkonným ředitelem jménem Hidetaka Miyazaki s pokračováním věhlasně známé a žánrově určující série Dark Souls.
Celá série Dark Souls je charakteristická svým soubojovým systémem využívajícím sečné zbraně i magii a nesmírně zábavnými prvky žánru akčních RPG.

Ve snaze najít způsob, jak přežít blížící se apokalypsu, budete prozkoumávat velké množství rozmanitých lokací ve vzájemně propojeném RPG světě.

 

Hlavní rysy XboxONE DARK SOULS 3:

 • Závěrečná kapitola slavné série DARK SOULS.
 • Pochmurné dobrodružství v rozsáhlém světa plném příšer, poustou zákeřných pastí a skrytých tajemství.
 • Grafika s jedinečnou atmosférou.
  Díky dynamickému nasvícení a dalším visuálním efektům se hráči zcela ponoří do temného fantastického světa.
 • Obrovský propojený svět.
  Neuvěřitelně rozsáhlý a jedinečný svět vytvořený profesionály v oboru umožní hráčům objevovat a prozkoumávat obrovské množství dechberoucích lokací.
 • Mečové souboje.
  Diverzifikované souboje nabídnou hráčům možnost osvojit si svůj vlastní a zcela unikátní hrací styl.
 • Unikátní online systém.
  Představujeme zcela evoluční online multiplayerovou funkcionalitu, která souvisle integruje jednotlivé online interakce do příběhu pro jednoho hráče.
 • Musíte najít způsob, jak přežít blížící se apokalypsu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: RPG, Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: