Dead by Daylight - All-Kill Chapter

Kód: 1840
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

All-Kill je nová kapitola pro Dead by Daylight. Zahrnuje zabijáka, podvodníka a přeživší Yun-Jin Lee. Zakoupením doplňku získáte nový Killer, nový Survivor a exkluzivní předmět pro přeživší: Polka Dotted Blouse od Yun-Jin. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dead by Daylight - All-Kill Chapter

Novým zabijákem je Ji-Woon Hak, známý fanouškům po celém světě jako The Trickster. Denně známý zpěvák, který v noci počítá se sériovým zabijákem, The Trickster touží především po proslulosti a považuje svou hudbu i své vraždy za vysoké umění. Byl zván do Mlhy v předvečer svého nejstrašnějšího představení s příslibem dychtivého publika a nekonečného přídavku. Novým Survivorem je Yun-Jin Lee, odolná a ambiciózní hudební producentka, která si vybudovala reputaci na úspěchu svého jediného klienta - The Trickster. Yun-Jin ignoruje důkazy o jeho skutečné povaze ve prospěch její kariéry a nyní stojí za to, že za její rozhodnutí zaplatí nejvyšší cenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: