Dead by Daylight - Cursed Legacy - PC

Kód: 4384
235 Kč 194,21 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Dead by Daylight ve službě Steam.

Cursed Legacy je nová kapitola pro Dead by Daylight. Obsahuje Killer, The Oni, Survivor, Yui Kimura a Mapu. Zakoupením doplňku se odemkne jeho nový Killer, nový Survivor a exkluzivní předmět pro přeživší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dead by Daylight - Cursed Legacy - PC

Cursed Legacy je nová kapitola pro Dead by Daylight. Obsahuje Killer, The Oni, Survivor, Yui Kimura a Mapu. Zakoupením doplňku se odemkne jeho nový Killer, nový Survivor a exkluzivní předmět pro přeživší. Kapitola Cursed Legacy obsahuje novou mapu, Sanctum of Wrath. Oni jsou nový zabiják. Bývalý samuraj zkorumpovaný Entitou a proměnil se v temný odraz své vnitřní úzkosti, ohavné stvoření vzteku, ztělesnění hněvu a krutosti, které na jeho obětech vládne hrůza. Nový přeživší je Yui Kimura. Vzbouřenec proti tradicím, ochránce těch, kteří se nemohou chránit, výjimečný motocyklista, který se najednou ocitne v nekonečném závodě o život. Kapitola Cursed Legacy obsahuje také exkluzivní kosmetický předmět: Růžový pruhovaný top Yui. Co to znamená být autentický? Jak se člověk řídí osudem navzdory nátlaku rodiny a tradice? Následovat svou cestu je často namáhavý, úzký boj plný nečekaných radostí a obtíží. Nakonec jde o nalezení rovnováhy mezi tradicí a seberealizací. Ale jak člověk bojuje za identitu, činí rozhodnutí a musí čelit následkům, dobrým nebo špatným.

Pro spuštění tohoto DLC je třeba vlastnit základní verzi Dead by Daylight v platformě Steam.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: