Dead Space 3 - PC

Kód: 1839
Neohodnoceno
165 Kč 136,36 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dead Space 3 - PC

 

Ve třetím díle dnes již kultovní hry Dead Space budeme opět v kůži Isaaca Clarka čelit náporu krvelačných necromorphů. Tentokrát se dění přesouvá na planetu, kde veškeré řádění a umírání započalo, domovskou planetu takzvaného "Markeru" (mocný to artefakt přinášející samé problémy) s názvem Tau Volantis. Na této nehostinné planetě pokryté sněhem, ledem a bičované nepřetržitou vánicí, se nacházejí dvě stě let staré ruiny kolonie, která se pokoušela již v minulosti zabránit vypuknutí řádění necromorphů, avšak bezúspěšně. Nyní vše závisí na vás! 

Herní mechanismy předchozích dílů zůstaly nezměněny. Stále jde o akci z pohledu třetí osoby s prvky hororu a i zde bude hraní opět zpestřováno hackováním, mini-hrami, ale i proplouváním vesmírem ve stavu bez tíže, šplháním po ledových stěnách, využíváním kineze a stáze. Přibyl i nový pohyb hlavního hrdiny, kterým je úhybný kotoul, nechybí ani jednoduchý systém krytí, který využijete při boji proti lidským protivníkům, nebo upgrade zbraní a RIGU (váš oblek). 

Novou složkou hry je také co-operativní gameplay, díky čemuž nemusíte mrtvým prostorem cestovat sami, ale můžete spojit síly s přáteli a nakopat zadek nepřátelům dvakrát tolik. Druhý hráč se zhostí role četaře Johna Carvera, který přežil zkázu planety Uxor.

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: Elektronická licence
Platforma: Origin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: