Dead Space - PC

Kód: 1998
Neohodnoceno
650 Kč 537,19 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

origin Origin - Aktivace

Dead Space - Když se gigantický těžební loď USG Ishimura dostane do kontaktu se záhadným mimozemským artefaktem ve vzdáleném hvězdném systému, záhadně přeruší svůj kontakt se Zemí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dead Space - PC

Dead Space - Když se gigantický těžební loď USG Ishimura dostane do kontaktu se záhadným mimozemským artefaktem ve vzdáleném hvězdném systému, záhadně přeruší svůj kontakt se Zemí.

Pouze již mrtvý přežije.
Obrovská vesmírná těžařská loď se porouchá po odhalení záhadného artefaktu na vzdálené planetě. Inženýr Isaac Clarke se vydává na opravářskou misi jen proto, aby odhalil strašlivé krveprolití – posádka lodi je hrozivě zmasakrována a infikovaná mimozemskou nákazou. Nyní je Isaac odříznut a polapen v pasti v zoufalém boji o život.

Plánovaně roztrhejte Necromorphovy nepřátelé končetinu za další zatracenou, zkrvavenou končetinou. Nulová gravitace znamená, že děs na Vás může zaútočit odkudkoliv. Odhalte strašlivou pravdu 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Adventura, Survival, Střílečky
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Origin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: