Far Cry 4 - PC

Kód: 833
Neohodnoceno
210 Kč 173,55 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Far Cry 4 navléká na starou známou kostru množství nových prvků, se kterými vývojáři odvedli kus opravdu poctivé práce. Vašim cílem je ve stínu majestátních hor rozprášit popel zesnulé matky, jenže problémy na sebe nenechají dlouho čekat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FAR CRY 4

 

Boj proti diktátorovi

Hlavní roli ve hře ztvárňuje postava jménem Ajay Ghale. Jeho poslání, respektive váš úkol? Splnit poslední přání své matky, která zemřela na rakovinu - vydat se do Kyratu, země v oblasti Himalájí zmítané občanskou válkou, a svrhnout režim represivního samozvaného krále a diktátora Pagana Mina.
 
Boj proti diktátorovi
 
 

 

Prozkoumejte Himaláje

Hra vás pohltí expanzivním otevřeným světem z pohledu první osoby. Taje a krásy himalájského regionu nabývají dechberoucího a exotického charakteru. Průzkum horského světa, kde na každém rohu číhá nebezpečí a nepředvídatelné události, si prostě užijete. Mimochodem, skrz Far Cry franchise lze vytvářet vlastní mapy a sdílet je s ostatními.
 
Prozkoumejte Himaláje

Nepřátelé všeho druhu

Během vaší mise se budete protloukat rozmanitou krajinou od bujných lesních porostů po bílé vrcholky Himalájí. Na cestě narazíte na krvežíznivé leopardy, nosorožce, černé orly nebo jezevce. Na druhou stranu - svoji sílu můžete demonstrovat tím, že se proti nepřátelským živlům vytasíte například s šestitunovým slonem.
 
Nepřátelé všeho druhu
 

Široké spektrum zbraní

K dispozici máte opravdu slušný počet vozidel a arzenál zbraní, a to od pušek po molotovy, granáty, miny a C4ky. Ba co víc, není problém je umístit na zmíněná auta a slony. Suma sumárum, ať už se před vámi objeví kdokoliv či cokoliv, budete připraveni zasáhnout.
Široké spektrum zbraní

Hrajte s kamarády

Far Cry zprostředkovává zážitek i pro více hráčů zároveň. Nabízí totiž režimy multiplayer a kooperace. Díky tomu Kyrat prozkoumáte spolu s vašimi známými a přáteli. Co se týče kooperace, tak v tomto případě bude druhý hráč plnit vedlejší úkoly, jako například osvobozování zajatců nebo zabírání stanovišť.
Hrajte s kamarády

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: UPlay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: