Far Cry 5 Season Pass - PC

Kód: 901
Neohodnoceno
375 Kč –33 %
far cry 5 season pass cover
375 Kč –33 % 250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Season Pass poskytuje přístup ke všemu dodatečnému obsahu hry. Bojuj proti strašlivým zombíkům, nesmiřitelným vojákům Vietcongu a marťanským arachnidům v příbězích pro jednoho hráče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trojice nových dobrodružství nás zavede na neočekávaná místa mimo Hope County v Montaně.

Season pass přínáší:

  • Hours of Darkness: Vrátíme se trochu zpět v čase do Vietnamu, kde budeme bojovat proti vojákům Vietkongu
  • Dead Living Zombies: Budeme čelit hromadě zombíků, a to hned v několika béčkových scénářích
  • Lost on Mars: Opustíme matičku Zemi, abychom se pustili do křížku s marťanskými pavoukovci  

 

FAR CRY 5

Vítejte ve státě Montana, v malém městečku Hope Country, které ovládá tvrdá sekta věřící v soudný den, s názvem „Rajská brána“ pod vedením nelítostného Josepha Seeda a jeho sourozenců „Poslů“. Jako čerstvě najatý policista máš za úkol osvobodit obyvatele města a získat zpátky jeho čest. Nebude to však lehký úkol, Seed má v okolí mnoho kumpánů, kteří se těší na tvou krev! Postupuj proto s rozvahou, zkoumej okolí, sbírej zkušenosti a především spojence, kteří ti pomohou stranu zla porazit. Je jen na tobě, jestli se vydáš krajinou po svých nebo nasedneš na kolo, náklaďák či letadlo, které ti usnadní a zrychlí cestu za spravedlností a svobodou.


ODBOJ ČEKÁ JEN NA TEBE

Houževnatí montanští obyvatelé z Hope Country se skrývají všude možně. Jakmile je najdeš a osvobodíš ze zajetí, věř, že budou po tvém boku bojovat do posledních sil. Ale pozor, při své cestě můžeš narazit nejen na rebely, ale také na nebojácná zvířata, která mohou být mnohdy nebezpečná, buď tedy stále ve střehu!


KOOPERACE JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU

Sestav během hry z osvobozených obyvatel a žoldáků svůj silný odboj, který ti pomůže Rajskou bránu porazit! Úplnou novinkou je také možnost připojit se do multiplayeru a vychutnat si ze hry s přáteli ještě lepší zážitek. Vydejte se společně vstříc zlu, které ovládá vaše malé městečko a osvoboďte ho od kruté nadvlády sekty.


TEMPO HRY URČUJEŠ SÁM

Ve Far Cry je jen na tobě, kolik času dáš nepříteli a jakým způsobem ho zaženeš do kouta. K prozkoumání krajiny můžeš použít jízdní kola, náklaďáky, vrtulníky nebo dokonce padákový kluzák. S těmito prostředky se dopravíš do cíle mnohem rychleji! Sbírej další zbraně a zkušenosti, které ti pomohou Josepha Seeda jednou provždy zneškodnit.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: UPlay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: