Far Cry - PC

Kód: 4299
Neohodnoceno
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Tropický ráj pohltí skryté zlo ve Far Cry, rafinovaně detailní akční střílečce, která posouvá hranice boje na šokující nové úrovně. V příběhu se vžijete do role Jacka Carvera, se kterým se vypravíte po stopách záhad jižního Pacifiku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Far Cry - PC

Tropický ráj pohltí skryté zlo ve Far Cry, rafinovaně detailní akční střílečce, která posouvá hranice boje na šokující nové úrovně.

Nezávislý námořník Jack Carver proklínáden, kdy přišel na tento ostrov. Před týdnem mu drzá reportérka jménem Valerie nabídla neuvěřitelnou částku peněz, aby ji vzal do tohoto neporušeného ráje. Krátce po dokování však Jackův člun uvítaladělostřelecká palba záhadné skupiny milicí, která se hemžila kolem ostrova.

Jelikož jeho loď byla zničena, jeho peníze pryč a nádherná Valerie náhle zmizela, Jack se nyní ocitl před armádou žoldáků uprostřed divočiny ostrova, s ničím jiným než zbraní a rozumem, aby přežil. Ale čím dál se tlačí do svěžího baldachýnudžungle, tím jsou cizí věci.

Jack narazí na zasvěceného ve skupině milice, který odhalí hrozné podrobnosti skutečných záměrů žoldáků. Představuje Jackovi znepokojivou volbu: bojujte s nejsmrtelnějšími žoldáky nebo odsuzujte lidskou rasu podle zákeřné agendy maniaka. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Střílečky
Typ distribuce: elektronická
Platforma: UPlay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: