Mafia 3 - Xbox One

Kód: 2060
379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Legendární Mafia je zpět a opět vás ohromí prostředím plného života, dobových aut, módy a hudby. Nyní zasazena do otevřeného světa New Bordeaux roku 1968, které je upravenou verzí New Orleans.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mafia 3 PC

 
Lincoln Clay se po letech vrací z vietnamské války a čeká na něj doma množství nepříjemných novinek. Americkému městu New Bordeaux i v 70. letech 20. století stále vládne italská mafie a Lincoln se snaží uniknout zločinecké minulosti. Pokusy jsou však neúspěšné a po vyvraždění jeho náhradní rodiny italskou mafií se Lincoln rozhodne pro krutou odplatu. Založíte si novou mafiánskou rodinu a nabiti touhou po pomstě budete postupně šplhat do nejvyšších pater mafiánského podsvětí.

 

New Bodreaux 1968

Otevřený svět New Bordeaux je alternativním zpracováním amerického města New Orleans ze 70. let minulého století. Po návratu domů zažijete šok v podobě všudypřítomných gangů a zkorumpovaných úředníků. Ve městě na vás ale čeká i množství pamětihodností a mráz nahánějící atmosféra tehdejší doby.
New Bodreaux 1968
 

Touha po pomstě

Vaše postava amerického veterána Lincolna Claye má v hlavě jen myšlenky na pomstu italské mafii, která má na svědomí brutální masakr černého gangu, jehož byl součástí. Pomozte Lincolnovi vzít spravedlnost do vlastních rukou a nastolit ve městě nová pravidla.
Touha po pomstě

Jako tank, nebo duch

Lincoln je vycvičený voják, který se během svého pobytu v armádě naučil mnoha bojovým dovednostem. Je tedy zcela na vás, zda se rozhodnete uplatnit jeho schopnost tichého plížení a postupného likvidování nepřátel, nebo přesné mušky a brutální síly při větších přestřelkách.
Jako tank, nebo duch

Hlava nové rodiny

Stáváte se hlavou nové mafiánské rodiny, kterou jste založili po brutálním útoku na váš tehdejší „černý gang“. Veškerá pravidla jsou tedy čistě ve vaší režii a je jen na vás, koho ze svých pobočníků si budete držet dál od těla a koho naopak za poctivě odvedenou práci náležitě oceníte.
Hlava nové rodiny

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: