Marvel's Spider-Man Remastered - PC

Kód: 6946
819 Kč 676,86 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Hra Marvel's Spider-Man Remastered pro PC, vyvinutá společností Insomniac Games ve spolupráci s Marvelem a optimalizovaná pro PC studiem Nixxes Software, představuje zkušeného Petera Parkera, který bojuje proti velkému zločinu a ikonickým padouchům v marvelovském New Yorku. Zatímco se usilovně snaží o vyvážení svého chaotického osobního i pracovního života, čeká ho boj o osud marvelovského New Yorku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marvel's Spider-Man Remastered - PC


Be Greater
Když ikoničtí padouši ohrožují marvelovský New York, světy Petera Parkera a Spider-Mana se střetnou. Chce-li zachránit svět i ty, které miluje, musí zesílit a být lepší.

Vžij se do Spider-Mana
Po osmi letech v masce je již Peter Parker zkušený bojovník se zločinem. Vyzkoušej si plnou sílu zkušenějšího Spider-Mana v boji plném improvizací, dynamické akrobacie, plynulého pohybu po městě a interakcí s prostředím.

Střet světů
Světy Petera Parkera a Spider-Mana se střetávají v originálním a akcí nabitém příběhu. V tomto novém Spider-Manově světě se důvěrně známé kultovní postavy z obou životů představí v unikátních rolích.

Tvým hřištěm je marvelovský New York
Velké jablko ožívá ve hře Marvel’s Spider-Man. Proháněj se čtvrtěmi plnými života a vychutnávej si úžasné pohledy na ikonické marvelovské a manhattanské pamětihodnosti. Ve strhujících akčních scénách pak využívej k poražení padouchů okolní prostředí.

Vychutnej si veškerý obsah Město, které nikdy nespí
Po událostech z hlavního příběhu hry Marvel's Spider-Man Remastered zažiješ pokračování dobrodružství Petera Parkera v Marvel's Spider-Man: The City That Never Sleeps, kde na tebe čekají tři příběhové kapitoly s dalšími misemi a výzvami.

 
 
Vlastnosti PC verze

Optimalizovaná grafika pro PC
Vychutnej si různé možnosti kvality grafiky přizpůsobené široké škále zařízení, odemčené snímkové frekvence a podporu dalších technologií včetně NVIDIA DLSS zvyšující výkon a NVIDIA DLAA zvyšující kvalitu obrazu.

Odrazy vytvořené pomocí ray-tracingu a vylepšené stíny
Město ožije díky vylepšeným stínům a ohromujícím možnostem ray-tracingem vytvářeným odrazům s různými režimy kvality.

Podpora ultraširokého monitoru
Prohlédni si filmové památky marvelovského New Yorku s podporou řady nastavení obrazovky, včetně rozlišení 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 a 48:9.

Ovládání a úpravy
Vyzkoušej si, jaké to je hrát jako Spider-Man díky pohlcující haptické odezvě a dynamickým efektům spouští ovladače PlayStation DualSense™ připojeného pomocí USB kabelu. Užij si plnou podporu myši a klávesnice s různými přizpůsobitelnými možnostmi ovládání.

 
SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
 
MINIMÁLNÍ:
  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
  • OS: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz or AMD equivalent
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GTX 950 or AMD Radeon RX 470
  • DirectX: Verze 12
  • Pevný disk: 75 GB volného místa
DOPORUČENÉ:
  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
  • OS: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i5-4670, 3.4 Ghz or AMD Ryzen5 1600, 3.2 Ghz
  • Paměť: 16 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 580 8GB
  • DirectX: Verze 12
  • Pevný disk: 75 GB volného místa
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: