Marvel's Spider-Man Remastered - PS5

Kód: 8471
Neohodnoceno
1 300 Kč 1 074,38 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

 psplus PlayStation - Aktivace

Peter Parker, v masce lépe známý jako Spider-Man, se již 8 let věnuje boji se zločinci na Manhattanu. S jeho bohatými zkušenostmi se vrhnete do města plného akce, života a především zločinu, se kterým musí Peter zatočit. Vychutnejte si napínavý příběh, ikonické scenérie New Yorku, dynamický pohyb pomocí pavučinových lan a akrobacie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marvel's Spider-Man Remastered - PS5

Zkušený bojovník se zločinem

Peter Parker, kterého se v této hře ujmete, není žádný začátečník, jelikož se zločinem v New Yorku bojuje už 8 let! Využijte jeho dlouholetých zkušeností a zatočte se zločinci pomocí improvizace, dynamické akrobacie a interakce s prostředím v plynulém pohybu. 

Zkušený bojovník se zločinem

Spider-Man, jak ho neznáte

Sledujte originální příběh známého mladíka, který se snaží skloubit dva naprosto odlišné světy. V roli Petera Parkera pracuje v laboratoři, zatímco v masce Spider-Mana ochraňuje několikamilionové město před zločinem. Během akcí nabitého vyprávění potkáte několik známých postav v zatím nepoznaných rolích.

Spider-Man, jak ho neznáte

Celé město jako na dlani

Hra sice disponuje možností rychlého přesunutí, ale až okusíte pohyb městem pomocí zhoupnutí na pavučinovém laně, už nebudete chtít cestovat jinak. Věrná reprodukce zmenšeného Manhattanu plného života se stane vaší hřištěm, kde můžete obdivovat ikonické stavby, nahánět padouchy či se jen tak potulovat ulicemi a sledovat ruch velkoměsta.

Celé město jako na dlani

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 5
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: PS5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: