Microsoft Office 2013 Professional Plus

Kód: 9396
Neohodnoceno
382 Kč 315,70 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

  • Přenositelné (online aktivace)
  • Pro 1 zařízení
  • Obsahuje: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, InfoPath a Lync
  • Bez časového omezení
  • Kompatibilní s OS Windows
  • Kompatibilní se službou Vzdálená plocha (RDS)
  • Doporučeno pro Windows 10 nebo starší operační systémy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvářejte profesionální dokumenty a sdílejte je jednoduše a bezpečně

Office 2013 umožňuje uživatelům přístup ke svým dokumentům kdykoliv a z kteréhokoliv zařízení. Vytvořte si vlastní Microsoft účet a pracujte bezpečně na svých projektech i ze zařízení, které sdílí více uživatelů. Jistě oceníte i bezpečné nahrávání a sdílení dokumentů v rámci online cloudu OneDrive.

Tento balík Office obsahuje všechny hlavní aplikace: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher, InfoPath a Lync

Co je nového?

 
Word 2013
Word má na své liště novou kartu Design, ulehčuje používání různých funkcí formátování a jednodušší pochopení toho, jak vzájemně fungují.

 

 
Excel 2013
Excel se zlepšil tak, že zahrnul některé intuitivní funkce, jako například QuickAnalysis. Tato funkce vám umožní najít správné nástroje pro vaše data a zobrazit náhled vašich změn předtím, než je aplikujete.

 

 
PowerPoint 2013
PowerPoint představuje mnoho vylepšeních, které vám umožní flexibilně přizpůsobit design vaší prezentace tak jako nikdy předtím. Velmi zábavná je také interakce s dokumenty programu PowerPoint  na dotykových zařízeních, protože nyní můžete přecházet, klepnout, posouvat, přibližovat a přecházet mezi prezentacemi.
 
 
OneNote 2013
OneNote vám umožňuje rychlejší a pohodlnější vkládání nových typů souborů, jako například výřezy obrazovek.

 

 
Outlook 2013
Outlook spravujte vaši firmu efektivněji. Nyní můžete naplánovat schůzky online, zahrnout předpověď počasí do svých plánů a zobrazit kalendář svých kolegů, aby jste našli ten správný čas na komunikaci.

 

 
Access 2013
Access spravuje vaše databáze. Přes tuto aplikaci můžete sdílet data prostřednictvím cloudu. Díky tomuto programu budou vaše data zabezpečené a dobře organizované.

 

 
Publisher 2013
Publisher je textový a grafický editor, který umožňuje vytvářet vizitky, formuláře, prezentace a webové stránky. Všechno se vytváří pomocí textových polí, do kterých vkládáte obrázky a text.

 

 
InfoPath 2013
nfoPath služby jsou k dispozici v programu SharePoint Server 2013, umožňují nasadit šablonu formuláře programu InfoPath na server SharePoint tak, aby uživatelé bez klienta InfoPath mohli otevřít a vyplnit formuláře programu InfoPath ve svém webovém prohlížeči.

 

 
Lync 2013
Lync přichází s novým vzhledem a je mnohem jednodušší na používání, umožňuje vám rychle a jednoduše komunikovat. Spouštění IM (Instant message) nebo hovorů je nyní mnohem jednodušší. Videohovor můžete spustit jediným kliknutím a dokonce si můžete prohlédnout náhled vlastního videa. Organizování kontaktů je ještě rychlejší a jednodušší.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářšké aplikace
Počet zařízení: 1
Původ licence: Nová
Typ licence: Trvalá
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: