Microsoft Office 365 Business Standard - 1 rok

Kód: 99
Neohodnoceno
3 459 Kč 2 858,68 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Microsoft - Aktivace

Kancelářský software Microsoft 365, elektronická licence určená pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 1 uživatel, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive, SharePoint Workspace a Teams, délka předplatného: 12 měsíců, vhodné pro firmy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řiďte svou firmu tak, jak chcete, s aplikacemi, které vám pomohou spravovat vaše podnikání.


Kancelářská aplikace Microsoft Office 365 v anglickém jazyce vám nabídne prostředí nejnovějšího Wordu, Excelu, PowerPointu i OneNotu pro váš počítač. Microsoft podporuje práci ve Windows a nejnovějších MAC. Jeden uživatel může mít nainstalovaný program až na 5 telefonech, 5 tabletech a 5 počítačích pro co nejsnazší práci. S Microsoft Office můžete na svých projektech pomocí sdílení pracovat i ve více lidech a v případě problémů je zde pro vás podpora Microsoft. Výhodou je také 1TB úložiště ve OneDrive, kam si můžete ukládat všechny své projekty.

Word 2019

Vytváření, úpravy a sdílení dokumentů je snazší než kdy dřív. Upravujte viditelnost pomocí funkcí, jako je Šířka sloupce, Barva stránky a Mezery v textu. Nové výukové nástroje přispívají k plynulosti a srozumitelnosti. Díky funkci Číst nahlas si můžete poslechnout, jak Word přečte dokument s použitím vámi vybraného hlasu a rychlosti. 

Microsoft 365 Business Standard
 

Excel 2019

Nyní máte přístup k aktualizovaným typům grafů (jako jsou trychtýřové grafy a 2D mapy); můžete převádět geografická data na vizualizace s vysokou věrností, identifikovat poznatky, trendy a příležitosti a vkládat mapy do aplikací Word, PowerPoint a Outlook. Trychtýřové grafy ukazují kolísání hodnot napříč různými entitami nebo fázemi procesu a můžou představovat obchodní profilace, prodejní trychtýře a konverzace na webových stránkách. 

Microsoft 365 Business Standard

Náhled a Morfing v PowerPointu

Funkce Náhled pro PowerPoint 2019 vám umožní posunout prezentace na vyšší úroveň pomocí nelineárního vyprávění a interaktivních souhrnných snímků. S funkcí Náhled získáte větší flexibilitu, abyste mohli udržet zájem publika a pokračovat v přednášení bez ukončení režimu prezentace. Morfing umožňuje generovat dynamické přechody a animace a snadno k prezentacím přidávat filmový pohyb. 

Microsoft 365 Business Standard
 

Outlook 2019

Aplikace Office 2019 Outlook nabízí nové inteligentní funkce, které vám usnadní práci. Zvýrazněte si klíčové kontakty v obsahu e-mailu nebo v položce kalendáře podle jejich jména pomocí @zmínek, snadno si ověřte cestovní rezervace a doručení balíčku a upřednostněte své nejdůležitější zprávy pomocí funkce Prioritní doručená pošta.

Microsoft 365 Business Standard

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářšké aplikace
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 15
Původ licence: Nová
Typ licence: Předplatné
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: