Norton 360 Advanced 200GB 10 lic. 1 rok

Kód: 7151
Neohodnoceno
1 259 Kč 1 040,50 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

 
Norton 360 Advanced nabízí ochranu pro vaše přístroje a vaše online soukromí a pomůže vám při obnovení vaší identity. Při každodenních aktivitách, jako je online nakupování, bankovní transakce a výměna informací na sociálních médiích, můžete své údaje prozradit, čímž budete náchylnější k zlodějům identity.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Symantec NORTON 360 PREMIUM 75GB + VPN 1 lic. 10 lic. 24 mes.

  • Norton 360 Advanced nabízí ochranu pro vaše přístroje a vaše online soukromí a pomůže vám při obnovení vaší identity. Při každodenních aktivitách, jako je online nakupování, bankovní transakce a výměna informací na sociálních médiích, můžete své údaje prozradit, čímž budete náchylnější k zlodějům identity.

  • Norton 360 Advanced přesahuje čisté monitorování darknetu a zahrnuje všechny funkce Norton 360 a další funkce ochrany identity s nástroji, které vám pomohou a poradí, jak můžete vyřešit problémy s krádeží identity od začátku do konce.

  • Podpora "Podpora při obnovení identity" vám pomůže při obnovení vaší identity, pokud jste se stali obětí krádeže identity.

  • Monitorování sociálních médií vám pomůže zajistit bezpečnost vašich účtů na sociálních sítích tím, že sleduje převzetí účtu, riskantní aktivity a nepřiměřený obsah.

  • Chraňte více zařízení jako PC, Mac, smartphony a tablety před malwarem, phishing a ransomwarem.

  • Přístup k vašim oblíbeným aplikacím nebo webovým stránkám v WLAN doma nebo na cestách – s jistotou, že vysoce bezpečné šifrování pomocí Secure VPN přispívá k ochraně vašich dat.

  • Nástroje pro správu hesel vám pomohou při vytváření a správě vašich hesel a přihlašovacích údajů online, zatímco PC Cloud Backup nabízí 200 GB úložný prostor pro vaše důležité soubory.

  • SafeCam Vás ihned upozorní na pokusy o přístup k vaší webové kameře a pomůže ji zablokovat.
  • Nepřetržitá ochrana – vaše předplatné bude z Norton každý rok automaticky obnovováno. Získáte uklidňující jistota, že vaše předplatné jednoduše nevyprší. Registrace a aktivace probíhá online u Norton. K tomu je nutná kreditní/debetní karta nebo PayPal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Norton
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 20
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: