Norton 360 FOR GAMERS 50GB 3 zař. 1 rok.

Kód: 6452
Neohodnoceno
519 Kč 428,93 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

 
Norton 360 For Gamers je softwarová ochrana vašeho zařízení, která poskytuje ochranu před počítačovými viry a jiným škodlivým software. Jeho pořízením dostanete ochranu před viry, ransomwarem, phishingem a dalšími online hrozbami. Dodáván s cloudovým úložištěm o kapacitě 50 GB. Licence pro jednoho uživatele na 3 zařízení. Platná na 1 rok.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Norton 360 FOR GAMERS 50GB 3 zař. 1 rok.

 

Optimalizace oznámení

Ve vašem počítači vás upozorníme pouze v případě, kdy detekujeme, že jste napadeni, že vaše ochrana je ohrožena nebo že nepoužíváte funkci, na jejíž používání máte nárok. Méně oznámení a větší kontrola připomenutí produktů

 

Detekce režimu celé obrazovky

Zabezpečení zařízení pro počítače, které detekuje, že používáte režim celé obrazovky, a ztlumí všechny výstrahy zabezpečení, kromě kritických.

 

Real-time Threat Protection

Vícevrstvé pokročilé zabezpečení pomáhá chránit před stávajícími a novými malwarovými hrozbami pro zařízení, včetně phishingových útoků prostřednictvím chatu, textových zpráv a e-mailu a chyb zabezpečení ve hrách a na webových stránkách.

 

Aplikace Secure VPN pomáhající chránit před útoky typu DDoS a doxxing

Umožňuje procházet web bezpečněji a anonymně tak, že maskuje adresu IP pomocí sítě VPN nevytvářející protokoly, čímž pomáhá chránit proti útokům typu DDoS, doxxing a SWATing.

Síť VPN není v jazyce CZ k dispozici. Je k dispozici pouze v angličtině.

 

Password Manager:

Silné heslo je důležité pro ochranu herních účtů. Pomůžeme vám ukládat složitá hesla, informace o platebních kartách a další online přihlašovací údaje, a to bezpečněji.

 

SafeCam pro počítače PC

Pomáhá předejít potenciálním zákazům streamování a nepříjemným situacím, které by mohly nastat v případě, kdy se někdo pokouší získat přístup k vaší webové kameře. Pokud detekujeme, že se někdo pokouší získat přístup k vaší webové kameře, upozorníme vás a můžeme vám pomoci jej zablokovat

 

Smart Firewall pro PC nebo Firewall pro Mac:

Sleduje komunikaci mezi vaším počítačem a ostatními počítači a pomáhá blokovat neoprávněný provoz. 50 GB PC Cloud Backup

Automatické, bezpečné zálohování PC do cloudu – Automatické a bezpečné zálohování do cloudu pro počítače – ukládejte herní klipy online a uvolněte tak místo na jednotkách. Vyžaduje, aby vaše zařízení mělo připojení k internetu.

 

Rodičovská kontrola

Máte děti? Pomáhá spravovat jejich činnost na internetu a identifikovat potenciální nebezpečí dříve, než se z nich stane problém

 

Inteligentní brána firewall pro počítač PC

Sleduje komunikaci mezi vaším počítačem a ostatními počítači a pomáhá blokovat neoprávněný provoz, čímž pomáhá chránit vaše osobní soubory a finanční údaje.

 

 • Instalace:
 • V případě, že jste zakoupili některý z produktů Norton by Symantec a aktivujete NOVOU LICENCI:
 • Vstupte na stránky: norton.com/enroll
 • Vytvořte si Norton účet - nebo se přihlaste do existujícího účtu
 • Vložte zakoupené 25místné licenční číslo
 • Následujte instrukce na obrazovce pro stažení a instalaci zakoupeného produktu Norton
 • Produkt můžete instalovat do svého zařízení nebo odeslat odkaz ke stažení produktu na ostatní zařízení (v případě že jste koupili verzi pro více zařízení)
 • V případě, že jste zakoupili některý z produktů Norton by Symantec a chcete OBNOVIT STÁVAJÍCÍ LICENCI:
 • Přímo v produktu běžte do NÁPOVĚDA
 • Tam zvolte Středisko pomoci - a vyberte - zadání kódu produktu
 • Vložte zakoupené 25místné licenční číslo
 • Systémové požadavky

Ne všechny funkce jsou dostupné na všech platformách

 

Podporované operační systémy:

 • Microsoft Windows 10 (except Windows 10 S), 8/8.1 (some protection features not available in Windows 8 Start screen browsers), 7 (with Service Pack 1 or later)
 • Mac OS current and previous two versions
 • Android 6.0 or later. Must have Google Play app installed iOS current and previous two versions (iPhone or iPad)
 • Secure VPN - podporované systémy:
 • Microsoft Windows 10, 8, 8.1, 7 (with Service Pack 1 or later)
 • Mac OS current and previous two versions

 

Norton 360 for Gamers

Výkonná ochrana navržená pro hráče počítačových her

Norton 360 for Gamers poskytuje příležitostným i náruživým hráčům více vrstev ochrany jejich zařízení, herních účtů a digitálních aktiv.

Elektronická licence - předplatné. licence pro 3 zařízení na 12 měsíců s prostorem 50GB pro zálohu dat.

 

Navrženo hráči pro zvýšení ochrany hráčů

Jsme hráči. Náš tým společně vytvořil návrh verze produktu Norton 360, který jsme potřebovali: Ochranu pro náš počítač a pro naše osobní a herní informace.

Jako hráči víme, že máme specifické potřeby, které jiní uživatelé počítačů nemusí mít. Například potřebujeme vědět, kdy mohou být naše herní účty ohroženy, a minimalizovat přerušení během hraní.

Budeme i nadále společně pracovat na tom, aby kolegové hráči měli k dispozici ochranu a funkce, které nejvíce potřebují.

Norton 360 for Gamers obsahuje vícevrstvou pokročilou technologii, která pomáhá blokovat kybernetické hrozby a cílené útoky na váš počítač a další zařízení a pomáhá chránit informace o vašem herním účtu.

Norton 360 for Gamers zahrnuje ochranu před viry, malwarem, útoky typu DDoS a doxxing, převzetím kontroly nad webovou kamerou, phishingovými útoky a dalšími hrozbami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 1
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: