Outlast 2 - PC

Kód: 2183
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Paříž, rok 1789. Francouzská revoluce mění kdysi úchvatnou metropoli v místo, kde vládne teror a chaos. Ulice dlážděné kočičími hlavami jsou skropené krví poddaných, který v sobě našli dost odvahy na to, postavit se útlaku aristokracie.

Outlast 2 je sequel k survival hororové hře Outlast. Je zasezen do stejného světa jako původní hra, ale s jinými postavami a jinými podmínkami. Jste Blake Langermann, kameraman pracující s vaší ženou, Lynn.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Outlast 2 - PC

Outlast 2 vás seznámí se Sullivanem Knothem a jeho následovníky, kteří opustili náš zlý svět, aby zrodili chrámovou bránu, město hluboko v divočině a skryté před civilizací. Knoth a jeho stádo se připravují na soužení na konci časů a máte pravdu v tom hustém.

Jste Blake Langermann, kameraman pracující s vaší ženou, Lynn. Vy dva jste vyšetřovací novináři, kteří jsou ochotni riskovat a hluboce kopat, aby odhalili příběhy, které nikdo jiný neodvažuje dotknout se.

Vysledujete stopu stop, která začala se zdánlivě nemožnou vraždou těhotné ženy známé pouze jako Jane Doeová.

Vyšetřování vás dovedlo míle do Arizonské pouště, do temnoty tak hluboké, že nikdo by na ni nemohl osvětlit a taková hluboká korupce, že šílenství, může být jediná rozumná věc.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: