Post Scriptum - PC

Kód: 923
Neohodnoceno
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Post Scriptum je simulační hra z 2. sv. Války, zaměřená na historickou přesnost, bitvu ve velkém měřítku, obtížnou křivku učení a intenzivní potřebu soudržnosti, komunikace a týmové práce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POST scriptum

Hráči prožijí události „Operation Market Garden“ napříč holandskými poli a městy. „Krvavý sedmý“ je náš název pro počáteční zaměření projektu, protože cítíme, že stručně popisuje boj, který museli britští výsadkáři vydržet, když čekali na svého protějšku z armády, aby navázal spojení přes Dolní Rýn. V nastavení pro více hráčů 50 proti 50 budou mít hráči možnost bojovat s britskou výsadkovou divizí a její polskou brigádou, britským XXX sborem nebo několika pobočkami německé armády, jako je Wehrmacht nebo Waffen SS. Je to vzácná příležitost zažít intenzivní bojiště, kterým byla bitva o Arnhem, která se táhla přes farmy, lesy, vesnice a městské oblasti. Každá oblast je přesně znovu vytvořena z archivních odkazů, které sahají od úrovně ulice až po letecké snímky. Ať už vyskočíte z letadla, doplníte zásobovací zásobu nebo provozujete tank, najdete několik důvodů, proč se vrátit na bojiště v této velkolepé reprezentaci prostředí z 2. světové války, které nikdy nebylo prozkoumáno ve velkém prostředí pro více hráčů. VLASTNOSTI Inspirovaný hrou jako „Red Orchestra ostfront 41-45“, „Battleground Europe: WWII Online“ nebo „ArmA“ chceme na velkých mapách poskytnout dokonalou kombinaci realismu. Hra zaměřená na týmovou práci, která nevyžaduje, aby klan nebo soukromý server plně využil potenciál této hry. Vestavěný Voice Over IP s využitím nejlepších dostupných kodeků s tlumenou lokalizovanou rádiovou komunikací uvnitř týmu a mezi skupinami. 3 exkluzivní herní režimy s herními mechanismy „Base building“ a „Base development“, které se obvykle nacházejí ve strategických hrách v reálném čase. Logistický systém založený na řiditelných vozidlech, navržený k podpoře základen v poli, udržovaný všemi hráči. Velké mapy od 4 km² do 8 km². Vysoce kvalitní a přesné modely předělané z historických odkazů a archivů. Velmi otevřený vývojový tým s vynikající komunitní komunikací a probíhající přípravy na podporu modů v blízkosti maloobchodního vydání. Pěchota, logistika, opevnění a mechanizovaná válka.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: FPS
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: