Risk of Rain 2 Survivors of the Void - PC

Kód: 6176
Neohodnoceno
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Risk of Rain se vrací! Tato klasická roguelike hra pro více hráčů získává nyní další rozměr a akce se stává ještě náročnější. Díky náhodně generovaným scénám, soupeřům, bossům a objektům nebude žádná hra stejná. Můžete hrátsám nebo sestavit tým až čtyř hráčů a spolu porazit hordy monster, odemknout novou kořist a uniknout z planety. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Risk of Rain 2 Survivors of the Void - PC

 1. Zničte známé předměty a odemkněte nové schopnosti!
 2. Odemkněte 4 kusy vybavení, 4 lunární předměty a 16 standardních předmětů v Survivors of the Void.
 3. Projděte nová stádia, odhalte jejich tajemství a infiltrujte The Void

O Risk of Rain 2 - Survivors of the Void PC - DLC

 • Brána do prázdnoty se otevřela! Zničující síla, kterou obsahovala, pohltila Petrichor V a uvrhla planetu do temnoty. Po tisíciletí se The Void Creatures stala dominantní tím, že přenášela artefakty z naší říše do jejich. Nyní vás chtějí přidat do své sbírky.
 • Vezměte své přátele na dobrodružství! Pouze jeden hráč musí vlastnit Survivors of the Void, aby se monstra, úrovně a předměty mohly objevit ve hře pro celou lobby. Hráči bez Survivors of the Void nebudou moci vybrat dva nové přeživší nebo trvale odemknout nové předměty, deníky nebo jiný obsah.
 • Uplatněte svou výhodu na vyvýšeném místě. Vypusťte zničující výstřely z celé mapy s dalekohledem Railgunner z pohledu první osoby. Načasujte si dobíjení, zaměřte se na slabá místa a změňte bojiště. Railgunner je nejlepší zabiják bossů. Místo toho, aby porazila hordy, zlikviduje svůj cíl jedním výstřelem.
 • Zvládnutí polohy a pohybu Railgunner uvolní její skutečný potenciál. Odhoďte otřes mozku, abyste dosáhli výhledu nebo se dostali z náročné situace. Railgunner je majitelům Survivors of the Void okamžitě odemčen.
 • Zničte známé předměty a odemkněte nové schopnosti! Přijetí jedné ze 13 prázdných položek trvale změní všechny normální verze této položky. Korupce přináší moc, ale přináší i změny. Zjistíte, že mnoho předmětů nyní dělá opak toho, co dělaly kdysi. Elektrizující hudba The Void ukulele cílí na jednotlivé nepřátele místo na davy. Některé předměty dělají něco úplně jiného!
 • Odemkněte 4 kusy vybavení, 4 lunární předměty a 16 standardních předmětů v Survivors of the Void.
 • Více tvorů Providence je volných a nejsou nadšeni touto hrozbou pro jejich svět. Želatinový Gup se vrátil a přivedl nové přátele z dalekých končin Petrichora V. Dejte si pozor na tuto rozkošnou oranžovou ohavnost, šlápněte příliš blízko a pravděpodobně vás odrazí ze skály.
 • Nejmocnější stvoření pocházejí z The Void. Vaše schopnost dosáhnout The Void je ohrožuje. Ten zásah nezůstane bez odezvy. Byly seslány konstrukty mohutné síly a zkažené mysli, aby vás zajaly. Odhalte kořen jejich síly, a pokud můžete, pusťte se do boje s nimi.
 • Na Petrichoru V byla objevena neznámá místa! Projděte nová stádia, odhalte jejich tajemství a infiltrujte The Void. Prozkoumejte krásné vodopády Aphelian Sanctuary, nasajte štiplavý zápach Sirných jezírek a užijte si náhodné bruslení v Siphoned Forest.

 

Klíčové vlastnosti:

 • Spolupráce čtyř hráčů díky platformě Steam - konec přesměrování portů
 • Více než 75 odemykatelných položek, takže každá hra bude návyková a plná novýchvýzev
 • Možnost odemknout nové i klasické přeživší, kteří mají své vlastní dovednosti kovládnutí
 • Nespočet kombinací předmětů a postav k testování a použití
 • Náročná monstra a obří bossové
 • Obrovské, ručně stvořené 3D úrovně
 • Objevování herního světa pomocí deníků omonstrech, objektech a okolí

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Střílečky
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: