Risk Of Rain 2 - PC

Kód: 955
Neohodnoceno
270 Kč 223,14 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Risk of Rain se vrací! Tato klasická roguelike hra pro více hráčů získává nyní další rozměr a akce se stává ještě náročnější. Díky náhodně generovaným scénám, soupeřům, bossům a objektům nebude žádná hra stejná. Můžete hrátsám nebo sestavit tým až čtyř hráčů a spolu porazit hordy monster, odemknout novou kořist a uniknout z planety. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Risk of Rain 2

V Risk 2 opět uvidíte opět spoustu věcí,nepřátel, bossů a přeživších, přičemž mnoho dalších se k boji připojí. Zcela noví přeživší, jako například Artificer nebo MUL-T, se objeví ve společnosti klasických osobností, jakými jsou Engineer, Huntress nebo, samozřejmě, Commando. Existuje více než 75 položek pro odemknutí apoužití, takže během každé hry budete muset projevit strategické myšlení, abyste se dostali z obtížných situací.

Každá další hra vám umožní stále více poznávat chování vašich nepřátel a vaše šance na přežití se budou zvyšovat s rozvojem dovedností. Během hry se vyvíjí nejen vaše postava, ale i nepřátelé. Unikátní škálovací systém používaný ve hře vámumožní z souboje z bossy udělat běžné potyčky.

 

Klíčové vlastnosti:

Spolupráce čtyř hráčů díky platformě Steam - konec přesměrování portů

Více než 75 odemykatelných položek, takže každá hra bude návyková a plná novýchvýzev

Možnost odemknout nové i klasické přeživší, kteří mají své vlastní dovednosti kovládnutí

Nespočet kombinací předmětů a postav k testování a použití

Náročná monstra a obří bossové

Obrovské, ručně stvořené 3D úrovně

Objevování herního světa pomocí deníků omonstrech, objektech a okolí

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Střílečky
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: