The Outlast Trials - PC

Kód: 9581
1 049 Kč 866,94 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Budete schopni přežít sadistické pokusy společnosti Murkoff, která si z vás a vašich přátel dělá pokusné králíky?

The Outlast Trials se odehrávají během studené války. Korporace Murkoff na lidech testuje pokročilé metody vymývání mozku a ovládání mysli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Outlast Trials - PC

Pokračování kultovních survival hororů se mění z čistě singleplyerového zážitku v kooperativní boj o přežití. Budete schopni přežít sadistické pokusy společnosti Murkoff, která si z vás a vašich přátel dělá pokusné králíky?

The Outlast Trials se odehrávají během studené války. Korporace Murkoff na lidech testuje pokročilé metody vymývání mozku a ovládání mysli. Hra slibuje, že v paranoidním světě plném strachu a násilí prověří vaše morální přesvědčení a fyzickou výdrž.

Hrát můžete sólo nebo až s třemi dalšími vězněnými kolegy a kolegyněmi. Podobně jako v předchozích hrách bude klíčové plížení, vyhýbání se nepřátelům a zběsilý úprk. K tomu vám hra nabídne široký arzenál nástrojů pro tvorbu pastí a příležitostí k útěku a zpomalení protivníků.

Tentokrát si vytvoříte vlastního pacienta a dokonce si podle svého budete moci vyzdobit i vězeňskou celu, do které se mezi experimenty vždy vrátíte. Součástí hratelnosti bude i hledání důkazů o brutálních pokusech, abyste po útěku ze sadistického vězení mohli Murkoff hnát k odpovědnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: