The Settlers History Collection - PC

Kód: 7201
Neohodnoceno
359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Oslavte 25-té výročí Settlers série se všemi hrami v History Collection. Kolekceobsahuje: The Settlers (1993) HistoryEdition The Settlers II - Veni,Vidi,ViciHistory Edition The Settlers III History Edition The Settlers IV History Edition The Settlers - Heritage of Kings History Edition The Settlers - Rise of an Empire History Edition The Settlers 7 History Edition

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Settlers History Collection - PC

Objevte svět The Settlers a zažijte to, co na této klasické RTS milují miliony hráčů po celém světě. Oslavte 25 let této oblíbené série s The Settlers History Edition, optimalizovanou pro moderní počítače a Windows 10.

 

FUNKCE

7 her v 1. Obsahuje všech sedm hlavních titulů a jejich rozšíření. From The Settlers (1993) to The Settlers 7: Paths to a Kingdom (2010).

Každý titul byl rozsáhle aktualizován, aby fungoval na moderních počítačích, včetně mnoha vylepšení pro lepší hratelnost.

Vyzvěte své přátele a objevte nové protivníky v online multiplayeru.

Díky podpoře 4K si vychutnáte mnoho titulů v moderním rozlišení 4K a dokonce i na dvou monitorech.

 

1993 - 2018 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Settlers, Blue Byte a logo Blue Byte jsou registrované nebo neregistrované ochranné známky společnosti Ubisoft GmbH v USA a/nebo jiných zemích. Ubisoft a logo Ubisoft jsou registrované nebo neregistrované ochranné známky společnosti Ubisoft Entertainment v USA a/nebo jiných zemích.

Aktivace: Automaticky přidáno do vaší knihovny Ubisoft Connect pro PC ke stažení.

Požadavky: Ke spuštění tohoto obsahu budete muset nainstalovat aplikaci Ubisoft Connect pro PC.

 

 

Systémové požadavky pro The Settlers - PC 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Italština, Ruština, Španělština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: