The Sims 3 Zahradní mejdan - PC

Kód: 2067
Neohodnoceno
134 Kč 110,74 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

The Sims 3 - Zahradní mejdan - Rozšíření základní hry Sims 3 o spoustu venkovních předmětů pomocí, kterých budete moci uspořádat vašim simíkům velký zahradní mejdan. Pro hraní je třeba mít aktivovanou základní hru The Sims 3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 3 Zahradní mejdan - PC

Užijte si venkovní aktivity na zahradě, jako nikdy předtím. S novým balíčkem do hry obdržíte věci pro zahradní mejdan. Relaxujte ve vířivce nebo započněte neodolatelnou BBQ párty se svými kamarády. K dispozici máte hned několik dekorativních předmětů. Nemusíte již utíkat do města pro relaxaci, ale stačí vyjít na zahradu a pozvat pár kamarádů. Právě díky zahradním věcem dokáže balíček prodloužit herní zážitek. Krom klasického BBQ grilu nebo vířivky tady máte i nábytek, který na zahradu můžete dát a tím dotvořit celou atmosféru. Večer se pak se simíky posaďte k ohni. Když k tomu dodáte i další DLC, které hra The Sims 3 nabízí, tak zažijete dokonalou zábavu na mnoha hodin. Pozvěte kamarády na párty, která se neodmítá.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: