The Sims 3 Zahradní mejdan - PC

Kód: 2067
Rozšíření
Neohodnoceno
104 Kč 85,95 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

The Sims 3 - Zahradní mejdan - Rozšíření základní hry Sims 3 o spoustu venkovních předmětů pomocí, kterých budete moci uspořádat vašim simíkům velký zahradní mejdan.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 3 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 3 Zahradní mejdan - PC

Užijte si venkovní aktivity na zahradě, jako nikdy předtím. S novým balíčkem do hry obdržíte věci pro zahradní mejdan. Relaxujte ve vířivce nebo započněte neodolatelnou BBQ párty se svými kamarády. K dispozici máte hned několik dekorativních předmětů. Nemusíte již utíkat do města pro relaxaci, ale stačí vyjít na zahradu a pozvat pár kamarádů. Právě díky zahradním věcem dokáže balíček prodloužit herní zážitek. Krom klasického BBQ grilu nebo vířivky tady máte i nábytek, který na zahradu můžete dát a tím dotvořit celou atmosféru. Večer se pak se simíky posaďte k ohni. Když k tomu dodáte i další DLC, které hra The Sims 3 nabízí, tak zažijete dokonalou zábavu na mnoha hodin. Pozvěte kamarády na párty, která se neodmítá.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: