The Sims 4: Strašidelné věcičky

Kód: 2214
Rozšíření
Neohodnoceno
300 Kč 247,93 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Vaši Simíci už se třesou, aby někam vyrazili. Někam, kde si najdou nové kamarády, prohlédnou si místní zajímavosti a užijí si nové zážitky.

K hraní je potřeba vlastnit základní hru The Sims 4 na platformě EA/Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Sims 4: Strašidelné věcičky

 

Transformujte svůj dům v Sims s dekoracemi. Oblečte se do nových kostýmů a naneste make-up, abyste svým Simům vytvořili strašidelný nový vzhled. Vychutnejte si zbrusu novou dýhova carvingovou stanici. Vydejte strašidelnou párty, kterou budou milovat všichni.

Vlastnosti hry:

  • Zcela nové: Dýňová carvingová stanice. Buďte kreativní se svými Simy a přeměňte tykve na umění. Ghost Sims může dát na hlavu svíčkovou svíčku! Jen si dejte pozor na špinavé Simy, kteří by radši nežijí obdivovat.
  • Zcela nový: Spooky Candy Bowl. Připojte se k překvapení. Ale bude to trik nebo léčba? Podívejte se, co vám Simové naleznou, když se s touto strašidelnou výzdobou chovají.

Pozvěte Sims na misnou stranu. Použijte desivé obrazy, náhrobky, které září, a světla ve tvaru duchů. Podívejte se na sýrovou talíř Eyeball a další jedlé pochoutky! Někdo se dostane podvedený. Kdo to bude?

Zahrajte si oblečení s novými kostýmy a make-up. Sledujte, jak se Simové účastní v roztomilých a strašidelných kostýmech - od mořských pirátů až po Super Llamas, pro Simy všech věkových kategorií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: EA
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: