Total War: Three Kingdoms - PC

Kód: 1852
Neohodnoceno
330 Kč 272,73 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Feudální Čína si mezi lety 220 až 280 našeho letopočtu, respektive v období tří království neprochází ideální érou. Během vlády nezkušeného císaře a autoritářského vojevůdce se říše tříští, zemi pohltila anarchie. Postaráte se o opětovné sjednocení východoasijského státu? V hlavní roli této tahové strategie se představí tři hrdinové, jejichž stěžejním úkolem je s pomocí dalších rodů zpacifikovat tyrany a po moci hladové nepřátelské krky a nastolit v dynastii mír.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Total War: Three Kingdoms - PC

Bouřlivá fáze v Číně

Velká východoasijská země prožívá v období od roku 220 do roku 280 našeho letopočtu velmi neklidnou, turbulentní etapu. Feudální Čína se zmítá v problémech, do kterých ji poslal mladý a nezkušený císař s krutým vojevůdcem. Na vás bude dát všechno do pořádku. Přijmete tuto výzvu?
Bouřlivá fáze v Číně

Snaha o stmelení

Chování nejvyšších představitelů říše skládající se ze tří království nemá s mírovým duchem absolutně nic společného. Jejich vinou se dynastie rozpadá, stát nebezpečnou rychlostí zaplavila anarchie a na zabrání roztříštěné země si dělá zálusk hned několik po koruně lačnících vojevůdců. Jakou proti nim vymyslíte taktiku?
Snaha o stmelení

Vztahy na vedlejší koleji? Ne

Hra klade důraz nejen na audiovizuální stránku, detailní animace, ale i na jednotlivé postavy konfliktu a jejich různorodé vzájemné vztahy a osobnosti - tedy vlastnosti a známosti (v táboře vašeho protivníka). O dějové, někdy až překvapivé zvraty tak rozhodně nebude nouze.
Vztahy na vedlejší koleji? Ne

Do boje se třemi hrdiny

Proti nesmlouvavému císaři, despotickému vojevůdci a hordě vojáků se postavíte se třemi hrdiny, hlavními postavami této historické tahové strategie. A jak již bylo zmíněno, nestojí před nimi (vlastně vámi) vůbec snadný úkol - nastolit mír a pomoci prostému čínskému lidu svobodně dýchat.
Do boje se třemi hrdiny

Prim hraje i diplomacie

Nebudete na všechno sami, podporu najdete u okolních zemí. Jinak řečeno, uzavřete koalici s dalšími rody, posilte vaši armádu a zvyšte tak své šance na zdolání nepřátel. Vedle možnosti proklepnout vaše vyjednávací schopnosti hra nabízí i špionážní praktiky.
Prim hraje i diplomacie
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: