Warhammer 40,000: Darktide - PC

Kód: 7172
Neohodnoceno
942 Kč 778,51 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Získejte zpět město Tertium od hord krvežíznivých nepřátel v této intenzivní a brutální akční střílečce. Warhammer 40,000: Darktide je nový kooperativní zážitek od oceňovaného týmu stojícího za sérií Vermintide.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Warhammer 40,000: Darktide - PC

Získejte zpět město Tertium od hord krvežíznivých nepřátel v této intenzivní a brutální akční střílečce. Warhammer 40,000: Darktide je nový kooperativní zážitek od oceňovaného týmu stojícího za sérií Vermintide.

V hlubinách úlu hrozí, že se semena korupce promění v ohromující příliv temnoty. Záhadná a zlověstná nová síla se snaží ovládnout celé město. Je na vás a vašich spojencích v Inkvizici, abyste vykořenili nepřítele dříve, než město podlehne Chaosu.

Jak Tertium klesá, Rejects povstanou.
Warhammer 40,000: Darktide, postavený na odkazu nejlepšího boje na blízko ve své třídě ve Vermintide 2, přináší do mixu intenzivní přestřelky WH40K. Ovládněte rovnováhu mezi bojem na dálku a bojem na blízko, když se probojujete přes zástup nepřátel. Vnímejte dopad každého máchnutí, švihu a řezu řetězovým mečem nebo opečte maso laserpalem.


Darktide je ve svém jádru kooperativní hra. Putování příliš daleko, riskuje potrestání nepřáteli, kteří chtějí znehybnit nebo zachytit zbloudilé Rejects, jako je otrokářský Chaos Hound nebo Moebian Trapper. Jakmile se stanete kořistí takových nepřátel, mohou vás zachránit pouze vaši spoluhráči! Více než to, vaše vrozená houževnatost – vaše odhodlání prosadit se přes bolest – se dobíjí pouze tehdy, když jste v blízkosti svého úderného týmu.Vytvořte si svou vlastní jedinečnou postavu a přizpůsobte si její fyzický vzhled, hlas a původ. Vyberte si svou třídu a určete, které jedinečné vlastnosti a sady dovedností využijí v bitvě. Budeš ostříleným veteránem imperiální armády, uličnickým outsiderem nebo ohnivým fanatikem? Volba je na tobě.
Vstupte do násilného, ​​dystopického světa Warhammer 40,000. Od vroucích horkých průmyslových továren až po chátrající zónu údržby vody sužovanou neustálými kyselými dešti - Tertium Hive je tvrdé a nemilosrdné místo i v těch nejlepších časech. Vaší úlohou je sloužit horlivé inkvizici tím, že se pustíte do misí s cílem vyhladit hrozby číhající v hlubinách města úlu, nebo zemřít při pokusu.Přizpůsobte se nevyzpytatelným rozmarům Chaosu s mutátory podmínek, které vaší misi přidají spontánní výzvu. Váš tým se musí naučit přizpůsobovat, přijímat nové taktiky a měnit svou výzbroj, aby čelil těmto nelítostným výzvám.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Italština, Ruština, Španělština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: